lekarz Ewa Noga

Internista

Liczba opinii: 1
Średnia ocen:5,0/5
Opinie:1
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0
Dodaj opinię

Opinie pacjentów

Sortuj wg
5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Aż się dziwię że ta Pani nie ma jeszcze tutaj żadnego komentarza. Leczyłem się u niej ponad dwa lata temu . jako jedyna trafnie rozpoznała diagnozę i rozpoczęła leczenie, które mimo mojego juz bardzo nadszarpniętego (przez innych niekompetentnych lekarzy) zdrowia , przyniosło całkowite wyleczenie. Poświęca pacjentowi bardzo dużo czasu ,bierze pod uwage wszystkie nawet najbardziej błache objawy które często mogą być przyczyną ogromnego problemu. !!!. Polecam te Panią na codzień, ale równiez jako ostatnia "deska ratunku" kiedy wydaje wam się że nikt wam już nie może pomóc !! albo wam ...

Aż się dziwię że ta Pani nie ma jeszcze tutaj żadnego komentarza. Leczyłem się u niej ponad dwa lata temu . jako jedyna trafnie rozpoznała diagnozę i rozpoczęła leczenie, które mimo mojego juz bardzo nadszarpniętego (przez innych niekompetentnych lekarzy) zdrowia , przyniosło całkowite wyleczenie. Poświęca pacjentowi bardzo dużo czasu ,bierze pod uwage wszystkie nawet najbardziej błache objawy które często mogą być przyczyną ogromnego problemu. !!!.
Polecam te Panią na codzień, ale równiez jako ostatnia "deska ratunku" kiedy wydaje wam się że nikt wam już nie może pomóc !! albo wam wmawia że udajecie !!!

WięcejMniej
Dodaj opinię

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza.
Przeczytaj poradnik dodawania opinii.

  • Zaufanie do kompetencji
  • Poświęcony czas
  • Godny polecenia
  • Tłumaczenie choroby i leczenia
  • Kompleksowość podejścia
  • Uprzejmość
Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay statlastseen stat