dr n. med. Ewa Nowak

Chirurg stomatolog

Bardzo indywidualne podejście do pacjenta, skupienie na problemie, Pani doktor objasnia spobob leczenia. Przyjemna atmosfera. Polecam

Najlepsza na świecie!!!Gdyby nie ona juz pewnie dawno bym ziemie gryzła!Przy moich ogromnych problemach z zębami(inny dentysta zawalił i psychicznie też już wysiadałam) ona delikatnie i spokojnie potrafiła wytlumaczyć i fachowo pozbyć sie problemu.Byłam tam prawie codziennie az do skutku dziś mija drugi rok a ja mam ,,spokój,,od zębów,wszystko wyleczone.Pani Ewo Dziekuje!!!Jest Pani Najlepsza!!!!

Super lekarz, kompetencja na najwyższym poziomie. Nigdy nie miałam problemów związanych z błędami w leczeniu, na zadnym jego etapie. Plomby trzymają się świetnie i są wysokiej jakości.

Nie bylo łatwo, Pani doktor sporo się namęczyła żeby wydobyć mojego zęba. Zrobila to fachowo, w miare mozliwosci delikatkie i caly czas pocieszala mówiąc " jest Pani dzielna, juz niedlugo ". I nie wygorowana cena za wizyte. Polacam !

Pani Doktor to z całą pewnością Lekarz Godny Polecenia i Zaufania - kompetentna, rzeczowa, cierpliwa. Usuwałam zęba z torbielą umiejscowioną w zatoce; dzięki umiejętnościom, intuicji i olbrzymiej cierpliwości, udało się uniknąć komplikacji w postaci otwarcia i szycia zatoki. Pani Doktor jest naprawdę świetnym chirurgiem szczękowym. Serdecznie dziękuję i polecam.

Z zupełnym przekonaniem polecam Panią doktor. Ogromna wiedza, potrafi poradzić sobie z najcięższymi przypadkami. Ceny przyzwoite. Pozdrawiam Panią doktor.

Ceny przyzwoite. Pozdrawiam Panią doktor.

Odradzam jako chirurga,bo pani doktor brakuje sprawnej ręki. Wyrywając mi ząb,ukruszyła drugi.Zbędny stres,strata czasu i dodatkowe koszta.

Wspaniały lekarz, którego można polecić każdemu. W gabinecie przyjmuje często do późnych godzin nocnych. Nikomu nie odmówi pomocy. Profesjonalna obsługa i doradzenie w każdej zębowej sprawie, ceny sa niewygórowane i życzliwość gratis!

Bardzo dobra dentystka.Chodze do niej od kilku lat i wizyta u niej to sama przyjemnosc.Polecam w 100%!!!

polecam, kompetencja i uprzejmość w jednej osobie

polecam, kompetencja i uprzejmość w jednej osobie