Super lekarz, kompetencja na najwyższym poziomie. Nigdy nie miałam problemów związanych z błędami w leczeniu, na zadnym jego etapie. Plomby trzymają się świetnie i są wysokiej jakości.

Pani Doktor to z całą pewnością Lekarz Godny Polecenia i Zaufania - kompetentna, rzeczowa, cierpliwa. Usuwałam zęba z torbielą umiejscowioną w zatoce; dzięki umiejętnościom, intuicji i olbrzymiej cierpliwości, udało się uniknąć komplikacji w postaci otwarcia i szycia zatoki. Pani Doktor jest naprawdę świetnym chirurgiem szczękowym. Serdecznie dziękuję i polecam.

Nie bylo łatwo, Pani doktor sporo się namęczyła żeby wydobyć mojego zęba. Zrobila to fachowo, w miare mozliwosci delikatkie i caly czas pocieszala mówiąc " jest Pani dzielna, juz niedlugo ". I nie wygorowana cena za wizyte. Polacam !

Z zupełnym przekonaniem polecam Panią doktor. Ogromna wiedza, potrafi poradzić sobie z najcięższymi przypadkami. Ceny przyzwoite. Pozdrawiam Panią doktor.

Ceny przyzwoite. Pozdrawiam Panią doktor.

O sznownej Koleżance wypowiadam się jako starszy kolega , któremu po ciężkiej chorobie nowotwotworowej pousuwała parę ząbków , Ewuniu jesteś wspaniała ,dobrych lekarzy nie trzeba reklamować.Dr E.Ł.

Wspaniały lekarz, którego można polecić każdemu. W gabinecie przyjmuje często do późnych godzin nocnych. Nikomu nie odmówi pomocy. Profesjonalna obsługa i doradzenie w każdej zębowej sprawie, ceny sa niewygórowane i życzliwość gratis!

U Pani doktor leczymy się całą rodziną od wielu lat. Zawsze miła i profesjonalna wizyta. Czasem długie oczekiwanie nawet na umówiony termin świadczy o ilości pacjentów a tym samym zaufaniu i zadowolenia z procesu leczenia. Bardzo gorąco polecam.

Bardzo dobra dentystka.Chodze do niej od kilku lat i wizyta u niej to sama przyjemnosc.Polecam w 100%!!!

Najbardziej fachowa dentystka jaką znam!!!! Takiej ze świecą szukać. Nigdy nie zawiodła, poświęca się pacjentowi w 100 %, doradzi. W wielu cieżkich "zębowych sytuacjach" wiedziała od razu co zrobić i to fachowo. Pani Ewa jest The Best!!!!

Bardzo dobry lekarz, leczenie bezbolesne, przestałam się bać dentysty!

Bardzo dobry lekarz, leczenie bezbolesne, przestałam się bać dentysty!