dr n. med. Ewa Nowak

Chirurg stomatolog

Bardzo dobry lekarz, leczenie bezbolesne, przestałam się bać dentysty!

Bardzo dobry lekarz, leczenie bezbolesne, przestałam się bać dentysty!

Pani doktor to miła , konkretna, profesjonalistka,usuneła mi ostatnio 2zeby ; bezboleśnie ,w miłej atmosferze,zabieg bez powikłań.Naprawdę polecam .

gorąco polecam. rewelka, oczywiście ludzi masa swoje trzeba odczekać ale później superek. Teraz w nowym gabinecie ppoolleeccaammmmmmmmmmmmmmmmmm !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

U Pani doktor leczymy się całą rodziną od wielu lat. Zawsze miła i profesjonalna wizyta. Czasem długie oczekiwanie nawet na umówiony termin świadczy o ilości pacjentów a tym samym zaufaniu i zadowolenia z procesu leczenia. Bardzo gorąco polecam.

Pani Ewa jest najlepszym stomatologiem jakiego znam!!! rewelacyjna pod każdym względem. serdecznie polecam!!!

O sznownej Koleżance wypowiadam się jako starszy kolega , któremu po ciężkiej chorobie nowotwotworowej pousuwała parę ząbków , Ewuniu jesteś wspaniała ,dobrych lekarzy nie trzeba reklamować.Dr E.Ł.

Najbardziej fachowa dentystka jaką znam!!!! Takiej ze świecą szukać. Nigdy nie zawiodła, poświęca się pacjentowi w 100 %, doradzi. W wielu cieżkich "zębowych sytuacjach" wiedziała od razu co zrobić i to fachowo. Pani Ewa jest The Best!!!!

Bardzo dobry stomatolog leczymy się cała rodziną od wielu lat

Bardzo dobry stomatolog leczymy się cała rodziną od wielu lat

świetna dentystka, przestałam się bać, u niej się siedzi jak w kinie. Babka naprawdę wie co robi i wykonuje to bezboleśnie. Najlepszy dentysta na śląsku

Wspaniały lekarz,bardzo dobry fachowiec z tzw. starej kadry ! Bardzo polecam !

Wspaniały lekarz,bardzo dobry fachowiec z tzw. starej kadry !
Bardzo polecam !