Jestem dypl. specjalista med. naturalnej, (Świebodzin /Lubuskie) ze specjalizacja w akupunkturze,homeopatii,med.chinskiej. Oferuje zakres zabiegów z zakresu medycyny naturalnej, wspomagających leczenie schorzeń takich jak: bóle kostno-stawowe, bóle mięśniowe ,problemy przemiany materii, alergie i stany zapalne. Porady homeopatyczne, oczyszczanie i odkwaszanie organizmu sa rowniez elementem zalecanych terapii.

Profesjonalne podejście do pacjenta. Skuteczny proces leczenia. Dogłębna analiza przyczyn dolegliwości i skupienie się na ich skutecznej eliminacji. Polecam!

byłam i naprawde jestem zachwycona. Uprzejmość, spokój, 100% uwagi na problemach no i terapia dobrana do schorzenia. Byłam w róznych sprawach- od boli kostno stawowych po zapalenie pęcherza i bardzo szybko wychodziłam z tego i w dodatku za pomocą metod alternatywnych. Świetny specjalista, wie co robi - bardzo rzetelnie tłumaczy zależnosci i przyczyny, człowiek wie co ma, jak ma ze soba postępować ale też Pani Ewa nakreśla mozliwości i konsekwencje zaniedbań. Osoba z rzetelna z bardzo dużą wiedzą i wyczuciem. Swietny specjalista- z tego co wiem Pani Ewa uczyła sie ...

Swietny specjalista- z tego co wiem Pani Ewa uczyła sie wszystkiego w Niemczech i pewnie stad te standardy zupenie nie spotykane u nas w Polsce. Polecam:)

Pani Ewa podchodzi holistycznie do pacjenta. Szuka źródła problemu. Jej metody są indywidualnie dobrane do potrzeb i sytuacji. Mi bardzo pomogła. Polecam

Świetna specjalistka. Bardzo skuteczne leczenie homeopatyczne bez chemii , bardzo nam pomogła. Mamy wreszcie alternatywę do naszego pediatry, ktory uznaje tylko antybiotyki.

Bylem u Pani Ewy na masazu i bankach. Przyjemny i skuteczny zabieg. Zaproponowala mi tez leczenie homeopatyczne i jestem w trakcie, ale poprawe juz teraz odczuwam. Pani Ewa Nowik bardzo duzo czasu poswieca na wywiad z pacjentem i widac, ze traktuje ludzi z szacunkiem. Mam zaufanie do jej kompetencji a przy tym jest uprzejma, dostalem nawet herbate. Takie podejscie zdaza sie naprawde rzadko i widac, ze ta Pani spedzila cale zycie w Niemczech, gdzie pacjenta traktuje sie zgodnie z etyka zawodowa. Jedyny minus to czas oczekiwania na pierwsza wizyte.

Bardzo polecam. Na poczatku bylam sceptyczna, bo bylam u wielu lekarzy i nikt mi nie mogl pomoc. Po pierwszej wizycie czulam sie troche slabo , ale na drugi dzien wstalam bez bolu. Po 6 wizytach jestem bardzo zadowolona z efektow leczenia i naprawde rzadko zdarza sie tak serdeczna i kompetentna osoba jak Pani Ewa Nowik, a bylam u wielu specjalistow i nie mialam juz nadzieji na poprawe. Poswiecila mi duzo czasu i wszystko dokladnie tlumaczyla.Troche dlugi ten pierwszy wywiad ale da sie przezyc. Z tego co wiem to uczyla sie w Niemczech i tam podejscie do pacjenta jest bardziej kompleksowe. Dziekuje, ze ktos taki jest i pomaga chorym a leczy naturalnymi metodami bez skutkow ubocznych.

Bardzo dobry specjalista metod naturalnych. Bylam, bo bardzo mnie bolal kregoslup i kolano. Nie moglam chodzic. Juz po pierwszej wizycie i terapii manualnej bylo lepiej. Pani Ewa jest bardzo sympatyczna i doswiadczona terapeutka, poswieca bardzo duzo czasu na wywiad. Na poczatku nie wierzylam w homeopatie, ale po poradzie i zazyciu jednego preparatu z apteki moja alergia na kurz i pylki przeszla jak reka odjac. Moge normalnie oddychac. Chodze regularnie na biomasaz i banki chinskie, pomaga, rewelacja, nic mnie nie boli. Teraz dostalam zalecenia na odkwaszenie organizmu i stosuje diete juz drugi tydzien i schudlam 3 kilo i problem z jelitami przeszedl. Naprawde polecam.