lekarz Ewa Olszowiec

Endokrynolog, Internista

2,5
3,5
3,5

Uważam,że Pani Doktor jest bardzo dobrym lekarzem.Bywam regularnie na konsultacji w por.endokrynologicznej,przyjeżdżam od kilku lat z Rabki.Zawsze jestem przyjęty,nigdy nie odmówiono mi wizyty,pomimo wielu pacjentów miejscowych.Jest skrupulatna,dokładna,zawsze wykona badanie USG oraz skieruje na dodatkowe laboratoryjne jak potrzeba.Analizuje dociekliwie chorobę,porównuje inne schorzenia,zawsze pocieszy pacjenta.Dzięki niej jestem zdrowy i mogę wszystkim ją polecić. Arkadiusz z Rabki

lekarz, który wypisze akt zgonu na podstawie dowodu osobistego, bez zbadania chorego.