lekarz Ewa Opyrchał

2,7
2,7

Synek zaczął strasznie kaszleć, przybiegłem przerażony z nim na rękach do ośrodka. Pani doktor natychmiast się nami zajęła, zbadała i postawiła diagnozę. Pani doktor wykazała się bardzo dużą empatią, ludzkim do dziecka i przerażonego rodzica. Oby więcej takich lekarzy. Serdecznie polecam.

Nie polecam tej pani. Jest niegrzeczna, opryskliwa, kompletnie pozbawiona empatii. Z wieloma lekarzami w swoim życiu miałam do czynienia, ale z takim chamstwem i pogardą do drugiego człowieka nie spotkałam się nigdy. A ta osoba pracuje z dziećmi. Smutne

Nie polecam. Pani Doktor nie wypisuje skierowań na profilaktyczne badania, ponieważ ona sama sie nie bada. Ja nie pytam o jej stań zdrowia. Tyle sie mówi o profilaktycznych badaniach a przychodzi co do czego lekarze nie chcą Nam pomóc. Po co opłacamy składki skoro i tak z tego nie korzystamy. ?