lekarz Ewa Osak

Zdecydowanie nie polecam. Pani doktor niemiła, nieempatyczna, poganiała przy ubieraniu, przy badaniu zero wyczucia. Mimo, ze leki nie działały zostały mi one przepisane po raz kolejny. W trakcie wizyty dr odbiera telefony i ma problem, żeby odpowiedzieć na zadane pytanie. Najgorsza wizyta, jeśli ktoś chce mieć traumę to lepiej nie mógł trafić.

Super kobieta prowadzi moją drugą ciążę konkretna nie mam zastrzeżeń miła fach ma w ręku poza ciążą również chodziłam na wizyty i również nigdy nie mialam złej opini co do Pani doktor.w czasie ciąży zawsze odbiera telefon nawet na urlopie uspokoi doradzi co powinno się zrobić wrazie czego naprawde polecam

Była przy porodzie mojego dziecka. Brak empatii i wyczucia. Zimna, niedostępna i opryskliwa.

Nie poleciła bym tego lekarza nikomu leczyłam się 10lat prywatnie i musiałam zmienić lekarza bo nic mi nie pomagały te wizyty nie mówiąc już o uprzejmości tej Pani bliska zeru. jednym słowem mówiąc żenada nie lekarz

Z tą panią miałam do czynienia , gdy leżałam w szpitalu,jest nie miła, nie czuła kokietuje tylko swoje prywatne pacjętki.

Z pania Ewą nie mam dobrych wspomnień ponieważ rok temu trafiłam do szpiatla ponieważ moje pierwsze dziecko miało się rodzic ale niestety nie chciało się rodzć. Urodziło się dwa tygodnie po terminie. Leżąc w szpitalu Pani doktor nie maila do mnie takie szacunku ponieważ jestem młodą matką.Strasznie mnie męczyła badając miałam kilka krotnie próbę wywołania porodu ale niestety nie okazał się skuteczna. Pani doktor zadecydowała że już tak długo po terminie to nałoży mi żel żeby urodzić i powiedziała do mnie że nie ma takich mocnych żeby ten żel nie zadziałam on na mnie wcale nie zadziałam. Miałam problem z krzepliwościa krwi i dzień przed zabiegiem zdrapałam strupa i mocno krwawiłam ale nastepnego dnia pani doktor Osak i Pan doktor Giża zadecydowali o cesarce poszlam na stół operacyjny dostałam znieczulenie i rozpoczeli zabieg.
Po wyjściu dziecka zaczeli mnie już szywać i prewieżli na sale , kilka minut po ok 20 karmaiąc małego poczułam wielki ból znieczulenie przestawało działać ze szybko mój mąz zawołał lekarke ajk się okazało dostałam krwotoku i poszłąm po cesarskim cięciu na blok operacyjny na kolejny zabieg podpisałam zgodę na wyciencie macicy bo pani doktor powiedziala że nie ma czau na co czekać ze to komplikacja przteoczyli ,i 2 jednostki krwi bo starsznie dużo stracaiłam po tym wszytkim pan ordynator maił urlop wszyscy kołomnie skakali opoekowali się mna a gdy była wizyta przez ordynatora to powiedziała że ta pani dużo przeszłą ale bardzo się ciesze bo mam wspaniałego synka a co złe to już naszczęscie za mna

uwielbiam pania doktor i tylko do niej mam zaufanie od kilku lat mieszkam za granica ale zawsze jak jestem w polsce to odwiedzam jej gabinet ginekologiczny bo tam czuje sie pewna i wiem ze ona zadba o stan mojego zdrowia tak jak sie nalezy...pelna zaufania pani doktor,prowadzila moje dwie ciaze i uratowala mnie przed powazna operacja-okazalo sie ze jestem zdrowa gdy inni ginekolodzy chcieli mnie ciac!!!!!bardzo dziekuje pani doktor:)

bardzo dobry lekarz Pani Ewa prowadziła mi ciąże od samego początku do rozwiązania była przy cesarce polecam jest osobą godną zaufania!

Naprawde pełen profesjonalizm,świetna Pani doktor!

Naprawde pełen profesjonalizm,świetna Pani doktor!

Dzieki pani doktor mam Wojtusia jest lekarzem naprawde wspaniałym:)

Dzieki pani doktor mam Wojtusia jest lekarzem naprawde wspaniałym:)