lekarz Ewa Oset

Pani doktor uratowała mi życie. Jako jedyna rozpoznała chorobę Schönleina–Henocha jak byłem mały. Teraz mam 31 lat. Jestem wdzięczny za to Pani doktor.

Cudowna pani doktor,przyjmuje na NFZ a nawet na wizytach prywatnych nie ma takiej opieki Pani doktor zawsze wszystko wytłumaczy.Wiele razy oddzwaniała kiedy napisałam SMS z zapytaniem dotyczącym leczenia dziecka.Poprostu lekarz z powołania

Nie ma słów, żeby opisać Panią Doktor. Gdyby każdy lekarz był jak Pani Doktor Oset , polska służba zdrowa byłaby cudowna. Dr Ewa Oset to lekarz z powołania, sumienny , przyjmując dzieci bada ich staranie , nie byleby szybciej.... jednym słowem anioł nie człowiek ! :)

Bardzo miła i cierpliwa dla dzieci lekarka. Wspaniale współpracuje z dziećmi. Nawet jeśli nie ma już możliwości zapisania się w danym dniu na wizytę, a dziecko jest chore, to zawsze przyjmie. Jednym słowem człowiek anioł.

Właściwa osoba na właściwym miejscu.

Właściwa osoba na właściwym miejscu.

Cudowna pani doktor, miła,spokojna,zaangażowana i wkładająca całe serce w leczenie małych pacjentów!!!GORĄCO POLECAM!!!

To jest lekarz z powołania! Moje dzieci mimo że mają już przeszło 20 lat dalej chcą się leczyć tylko u Pani Oset. Każdy z nas chciałby być traktowany indywidualnie i z empatią i tak właśnie traktuje pacjentów Pani Ewa Oset. Gorąco polecam!