lekarz Ewa Oset

Pediatra

To jest lekarz z powołania! Moje dzieci mimo że mają już przeszło 20 lat dalej chcą się leczyć tylko u Pani Oset. Każdy z nas chciałby być traktowany indywidualnie i z empatią i tak właśnie traktuje pacjentów Pani Ewa Oset. Gorąco polecam!

Bardzo miła i cierpliwa dla dzieci lekarka. Wspaniale współpracuje z dziećmi. Nawet jeśli nie ma już możliwości zapisania się w danym dniu na wizytę, a dziecko jest chore, to zawsze przyjmie. Jednym słowem człowiek anioł.

Cudowna pani doktor, miła,spokojna,zaangażowana i wkładająca całe serce w leczenie małych pacjentów!!!GORĄCO POLECAM!!!

Właściwa osoba na właściwym miejscu.

Właściwa osoba na właściwym miejscu.