lekarz Ewa Pakuła-Kmieciak

Internista

Specjalista zdecydowanie godny polecenia. Posiada wieloletnie doświadczenie i duża wiedzę w zakresie lecznia chorób wewnetrznych. Badam się u Pani doktor regularnie od wileu lat.

jestem zadowolony, kompetencja i zainteresowanie dla pacjenta. polecam

jestem zadowolony, kompetencja i zainteresowanie dla pacjenta.
polecam

lekarz kompetentny i miły. Pani postawiła trafną diagnozę, gdy neurolog zbagatelizował moje objawy. Leczę się u niej od kilku lat i jestem bardzo zadowolona, choć choroba jest nieuleczalna.

Lekarka niesympatyczna, całą wizytę patrzy w monitor komputera, nie słucha pacjenta - wręcz odnosi się do niego z pretensjami. Za wszelką cenę udowadnia, że to ona jest najważniejsza i najmądrzejsza.