lekarz Ewa Pankowska

Oboje z bratem, od wczesnego dzieciństwa, borykamy się z cukrzycą. Nie jest łatwo... Każdy chory mi to przyzna. Byłam pacjentką Pani Profesor przez około 13 lat, dość niezdyscyplinowaną pacjentką... W mojej ocenie, Pani Profesor Pańkowska to lekarz przez wielkie "L"! Nie tylko kompetentna, uprzejma, ale przede wszystkim bardzo zaangażowana i oddana swojej pracy i pacjentom. Brakuje dziś takich lekarzy! Nie tylko świetnie diagnozuje, ale przede wszystkim daje ogromne wsparcie nam i naszym rodzinom, starając się zrozumieć, że pacjentom wcale nie jest łatwo "walczyć" z tą chorobą. Wiele razy przychodziła do mnie, kiedy leżałam na oddziale,rozmawiałyśmy, wspierała mnie, starała się pomóc, doradzić, nie raz "wyciągała mnie z dołka". Dziś oboje z bratem jesteśmy już pełnoletni i, niestety, musieliśmy trafić pod opiekę do innego diabetologa. To już nie to samo...
Pani Profesor Pańkowska jest specjalistą, którego z całą stanowczością polecałabym każdemu!
Dziękuję za wszystko, Pani Profesor!

Pani profesor Ewa Pańkowska przywróciła mnie i mojej córce wiarę w życie , życie z cukrzycą , przyjęła nas w dość trudnej sytuacji , jesteśmy bardzo wdzięczne za okazane serce i zrozumienie

Pani prof.Pańkowska to złoty cudowny człowiek,brak tak dobrych i oddanych swojej pracy lekarzy .Ze świecą szukać widać że jest lekarzem z powołania.Wielki wielki szacunek dla niej

Rewelacyjny Lekarz, dobry specjalista. Dużo czasu poświęca pacjentowi. Leczę u niej dziecko 10 lat. POLECAM.

Nie myślałam, że są jeszcze tacy lekarze. Nie tylko dobrze diagnozuje, ale leczenie jest lepsze niż gdziekolwiek wcześniej a życie łatwiejsze. I co ważne, wie że pacjent człowiek i może mieć słabostki :). Lekarz ideał. Nie przesadzam. Daje też motywację do leczenia i życia z tym paskudztwem . Dziękuję Pani Profesor:)

Dziękuję Pani Profesor:)

Oprócz tego, że jest to lekarz z wysoką kulturą osobistą i traktuje pacjenta z wielkim szacunkiem, to posiada niezwykle fachową wiedzę. Sama wizyta przyjemna, na każde pytanie uzyskałam odpowiedź. Pani profesor bardzo mi pomogła, nie tylko wskazując na prawidłowe leczenie, wyeliminowanie błędów w dotychczasowym leczeniu, ale i przywracając wiarę w zdrowie i ulepszając przy tym moje zdrowie psychiczne. Od tej pory Pani profesor będzie moim lekarzem prowadzącym. Nie wyobrażam sobie innego lekarza. Polecam leczenie u niej każdemu, kto chce dostać szansę na normalnie życie. w 100% polecam.

Nie znajduję słów by powiedzieć dziękuję Pani Doktor. Ogarnia wszystkie moje choroby. Czuję się wreszcie bezpiecznie. A cukrzyca nie jest już taka straszna. Pani Doktor dostosowuje leczenie do stylu życia, tak by było najmniej uciążliwie. Mam szczęście. A to też dzięki Kasi Tupaczewskiej z Edu-Cukrzycy, która organizuje edukację diabetyków. Nie chcę nawet myśleć co by było gdybym na obie Panie nie trafiła. Nazwiska nie podaję bo nie wyglądam na chorą :) i chcę decydować o dawkowaniu informaji o stani mojego zdrowia.

Zdecydowanie najgorszy lekarz z jakim miałam do czynienia!! Pacjent jest traktowany jak zło konieczne, pani Pankowska nie potrafi z pacjentem rozmawiać, przekręca informacje uzyskane od niego, a brak zainteresowania tłumaczy tym, że wszyscy lekarze wyjechali za granice. Pacjent dochodzący swoich praw staje się niewygodny i niedoleczony bez badań zostaje wypisany ze szpitala i pozostawiony sam sobie.Takim lekarzom jak pani Pankowska powinno dawać się podwyżek albo zakazać wykonywania zawodu...