lek. dent. Ewa Pasich

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Pani doktor jest profesjonalna ,wzbudza zaufanie u moich dzieci jestem zadowolona i polecam innym matkom Tatiana

bardzo ciekawe... Dlaczego jednak brak tu opinii o innych andrychowskich stomatologach ? Gabinet p. Faber, Zielińskiej, Muszyńskiej i jej syna nota bene świetnego fachowca, i gabinety innych lekarzy tej specjalności funkcjonują od lat, a wypowiadają się tylko pacjenci trzech lekarzy - a właściwie dwóch gabinetów. Świetna autoreklama. Gratuluję marketingowego podejścia.

Polecam wizyty u Pani doktor . Byłam z moimi dziećmi i jestem bardzo zadowolona z podejścia do młodych pacjętów i wysoką jakością prac

Jestem od kilku miesięcy pacjętem Pani Ewy Pasich . Od samego początku zdobyła moje zaufanie poprzez swój profesjonalizm . Wizyta u niej w gabinecie mija się ze sterotypową bolesną wizytą u dentysty . Pacjent wie ,że jest w dobrych rękach . Podobne wrażenia ma moja córka Żaneta . O pani doktor można mówić długo i w samych superlatywach . Polecaam

Pod wszystkimi plombami, które założyła dziecku Pani Doktor była dalej próchnica, która w dalszym ciągu niszczyła dzicku zeby. Stracone miesiące leczenia u niej, a później leczenie u kolejnego dentysty. Miła obsługa ale brak wiedzy i doświadczenia. Nie polecam

po prostu rewelacja, bezboleśnie dokładnie super

po prostu rewelacja, bezboleśnie dokładnie super

Stomatolog Pierwsza klasa. Jestem pod wrażeniem i pełna uznania dla dr Pasicha. Usługi sa prtofesjonalne, bezbolesne a co najwazniejsze atmosfera rewelacyjna. Nigdy nie zamienię juz dentysty na innego. P{olecam. Monusy to tylko i wyłacznie terminy, czasami czeka się ok 2 miesięcy mimo, ze to prywatne usługi.

Polecam gorąco gabinet. Leczę w nim zęby od roku i jestem bardzo zadowolony z usług. Jedynym minusem jest czas oczekiwania, czasami nawet 2 - 3 miesiące. Pozdrawiam.

Jestem szczęśliwa ,że wreszcie udało mi się znaleźć doktora dla mojego dziecka , który nie tylko zna się na swojej profesji ale również ma niesamowite podejście do dzieci . Sami kiedyś stres przed dentystą . Polecam każdemu ten gabinet . Patrycja N.

Bardzo fachowa ,miła obsługa jestem bardzo zadowolona z wizyt ,jedyny minus to terminy .