lek. dent. Ewa Pasich

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Pani Ewo jestem pełna podziwu za Pani fachowośc i bardzo miłą postawę w trakcie mojego pobytu w gabinecie. Jest Pani swietnym lekarzem , który poświęcił mi dużo swojego czasu na omówienie diagnozy a samo leczenie było czystą przyjemnością . Jestem zadowolona z dokładnego omównia zaleceń dla mnie jako pacjętki .Swietnie sobie Pani radzi z nowymi technologiami a za ich przybliżenie jestem w pełni zobowiązana. Jest Pani miłą profesjonalną , delikatną osobą i mam pełną satysfakcję z wizyty u Pani w gabinecie . Gorąco polecam profesjonalne Pani usługi z poważaniem Zofia

Chodzę do pani Doktor od 2 m-cy i jestem bardzo zadowolona z jakości jej usług. Miła atmosfera, pani Doktor wszystko dokładnie wytłumaczy, dzięki znieczuleniu komputerowemu wizyta jest całkowicie bezbolesna, a plomby wyglądają świetnie. Polecam wszystkim tchórzliwcom - takim jak ja ;)

Byłam u p.dr Ewy.Osoba b.młoda i może tym sobie tłumaczę jej niekompetentność.Coś robiła mi z zębem /a raczej starała się/ale nic jej nie wychodziło.Wymęczyła mnie prawie godz.i nic nie zrobiła.Chyba zdaje sobie z tego sprawę bo oddać muszę sprawiedliwość za wizytę zapłaciłam /chociaż tyle/grosze.Mąż wydaje się bardziej obiecujący.Nikomu nie polecam.

jej mąż to straszny cwaniaczek........szkoda że umiejętności brak...pozdrawiam ps to jeszcze niedoświadczeni dentyści