lekarz Ewa Pawlęga

2,8
2,9
3,1
2,6

Do pani doktor trafiliśmy na pierwszą wizytę naszego maluszka po 6 tygodniach- jak wszyscy młodzi rodzice mieliśmy mnóstwo pytań i wątpliwości i czekaliśmy na tę wizytę żeby móc je zadać i poprosić o rozwiązanie wątpliwości. Okazało się to absolutnie niemożliwe. Wizyta trwała może z 4 minuty, cały czas któś wchodził i wychodził z gabinetu, mimo, że rozebrane dziecko leżało na przewijaku (ale żeby nie było- oglądała je pielęgniarka, pani doktor "doglądała" zza biurka), na pytania odpowiadała zdawkowo i powierzchownie (np. Pani Doktor: Zaleca się szczepienie na rotawirusy. Ja: A co robi takie szczepienie? P.D: Uodparnia. Ja: Na co? P.D.: Na rotawirusy. Mniej więcej tak wyglądają odpowiedzi pani doktor, okraszone zniecierpliwionym tonem). Pani doktor nie zadała nam pytań o samopoczucie maluszka czy nasze obserwacje, W OGÓLE nie interesowała ją książeczka zdrowia dziecka,a ni zawarte w niej wskazania z wypisu ze szpitala, do karty wypisu zajrzała dopiero na wyraźną prośbę męża, do karty z pierwszej poszpitalnej konktroli w ogóle nie zajrzała. Więc nawet nie wiedziała, że dziecko, które bada (a raczej: powinna zbadać, bo to co zrobia trudno tak nazwać) jest wcześniakiem (co ma znaczenie dla jego rozwoju, wzrostu, siatek centylowych etc.). Adnotacje do książeczki zrobiła pielęgniarka. Dopiero dziś coś mnie tknęło i zauważyłam, że w książeczce po wizycie nie ma ani jej podpisu, ani pieczątki. Nie chcę wnikać w dalsze szczegóły tej niekompetentnej wizyty, ale bardzo przykre i nieprzyjemne wrażenia nam po niej zostały, na pewno już nie wrócimy do tej lekarki i przychodni (co do przychodni- rejonowej na Pradze Południe- na leżących w poczekalni plastikowych zabawkach aż w oczy gryzie wielomiesięczna warstwa kurzu, jakiś absurd jak na placówkę służby zdrowia). Przykro, że tacy lekarze mogą zajmować się dziećmi.

Pani Pawlęga leczy mojego syna od urodzenia i moim zdaniem to konkretny lekarz! Ona ma badać i pomóc a nie uśmiechać się i głaskać po głowie... U nas zawsze dobra diagnoza i najważniejsze kontroluje dziecko w czasie choroby czy przypadkiem nie jest gorzej! A co do czasu trwania wizyty to jest krótko, zwięźle i na temat! Po co siedzieć po 20 min w gabinecie z zarazkami... Po za tym nigdy nie odmówiła przyjęcia kiedy nie było już numerków! Moim zdaniem godny polecenia lekarz.

Witam, odradzam tego lekarza. Służba zdrowia w Polsce jest na bardzo niskim poziomie. Ja, jako laik medycyny wiedziałem od razu po wizycie tego lekarza, że nie ma pojęcia o medycynie. Po 1 minucie badania mojej córeczki stwierdziła, że ma zapalenie ucha. Po moim pytaniu jak to możliwe odpowiedziała, że najczęsciej u dzieci (moja córka ma 14 miesięcy) zapalenie ucha występuje przez katar. Powiedziałem, że moja córka nie ma kataru, a Pani doktor stwierdziła, że najczęsciej jest to przez katar. Zapisała antybiotyk i kazałą szybko podać mojej córce. Nie podałem antybiotyku ...

Witam,
odradzam tego lekarza. Służba zdrowia w Polsce jest na bardzo niskim poziomie. Ja, jako laik medycyny wiedziałem od razu po wizycie tego lekarza, że nie ma pojęcia o medycynie. Po 1 minucie badania mojej córeczki stwierdziła, że ma zapalenie ucha. Po moim pytaniu jak to możliwe odpowiedziała, że najczęsciej u dzieci (moja córka ma 14 miesięcy) zapalenie ucha występuje przez katar. Powiedziałem, że moja córka nie ma kataru, a Pani doktor stwierdziła, że najczęsciej jest to przez katar. Zapisała antybiotyk i kazałą szybko podać mojej córce. Nie podałem antybiotyku i okazało się, że była to trzydniówka. Szkoda, że oprócz pieniędzy nie interesuje tego lekarza nic innego. Mój dziadek był lekarzem i jako mały chłopiec słyszałem, że medycyna w Polsce idzie na złe tory. Nie wiedziałem wtedy, że aż na tak złe. Będę walczył z lekarzami, którzy są niedouczeni i nie mają pojęcia o podejsciu do pacjenta, w szczególnosci takiego małego.

Bardzo dobry lekarz z synem ostatnio byliśmy, trafna diagnoza, wizyta krótka ale konkretna. Szkoda że tak mało jest takich lekarzy.

Nie będę oceniać kompetencji, bo niestety moje dziecko w ogóle nie zostało przyjęte przez Panią Doktor. Odmówiła, chociaż dziecko miało uporczywy nieustający kaszel i bardzo się męczyło. Przyjechaliśmy pod koniec dyżuru i to było powodem odmowy. Bardzo prosiliśmy o pomoc, ale niestety nie uzyskaliśmy jej. Osobiście jestem rozczarowana taką postawą lekarza.. Sama wykonuje zawód zaufanie publicznego i nigdy nie odmawiam.. jeżeli mogę komuś pomóc. Lekarka, do której regularnie chodzi nasze dziecko, nigdy nam nie odmówiła. W tym dniu niestety jej nie było. Nie życzę Pani Doktor źle, ale myślę że ...

Osobiście jestem rozczarowana taką postawą lekarza.. Sama wykonuje zawód zaufanie publicznego i nigdy nie odmawiam.. jeżeli mogę komuś pomóc. Lekarka, do której regularnie chodzi nasze dziecko, nigdy nam nie odmówiła. W tym dniu niestety jej nie było. Nie życzę Pani Doktor źle, ale myślę że nieprzychylność powraca i najczęściej ze zdwojoną siłą..

Bardzo konkretna osoba, szybko wskazuje prawidłową diagnozę, poleciłem ją znajomy także byli zadowoleni.

Bardzo konkretna doktór, godna polecenia. Jako jedyny lekarz w warszawie potrafiła postawić odpowiednią diagnozę. Uratowała życie mojego dziecka. Nawet szpital źle ocenił stan dziecka i odesłał do domu , zadzwoniłam do niej, przekierowała do innej placówki gdzie uprzednio zadzwoniła. Dziękuje jej za wszystko i nie wyobrażam sobie mieć innego lekarza . Poleciłam ją wielu znajomym i każdy jest mi wdzięczny. Oby więcej było takich lekarzy.

Zdecydowanie odradzam- Doktor przepisała lek w 3 krotnie wiekszej dawce niż jest dopuszczalna dla maluszków ( 11 miesiecy); na kolejne 2 leki otrzymałam dawkę wg ulotki dla 11 nastolatka...

Bardzo sympatyczna pani doktor. Odpowiadała nam na wszystkie pytania dotyczące naszego malucha, a w drodze jest nastepne. Wiemy napewno ze powiezymy opieke nad drugim dzieciatkiem. A co do przychodni to faktycznie male sprzatanko tam by sie przydalo

Jestem bardzo zadowolona z dr Pawlegi. Wizyta odbyła sie w bardzo miłej atmosferze. Dobre podejście do dziecka, kompetentna. Polecam:)

Wciąż poszukujesz "Pediatra Warszawa"?

SPZZLO Warszawa-Żoliborz
ulica Szajnochy 8