dr n. med. Ewa Pieczara

Polecam bardzo Panią doktor. Miła, a przede wszystkim profesjonalna obsługa. Polecam bardzo gorąco!!

Doktorka bardzo nie uprzejma, takiego podejścia nigdy nie widziałem, w ogóle nie skora do pomocy. NIE POLECAM !!!

Bardzo dziękuję Pani doktor za szybką i trafną decyzję oraz ogromne zaangażowanie. Byłam tylko raz na wizycie z córeczką i już (po tygodniu) jesteśmy po niezbędnym zabiegu - a wszystko dzięki pomocy pani doktor. Miła, uprzejma i konkretna osoba, wykazuje się ogromnym zaangażowaniem oraz cierpliwością - dla malutkich pacjentów także, ma bardzo dobre podejście. Bardzo serdecznie polecam tego lekarza.

Jestem zadowolony z wizyt u Pani doktor . Leczę się od kilku lat. Pani doktor jest miła ,uprzejma, kompetentna. Polecam.

Zanakomita, konkretna i kompetentna Pani Doktor

Zanakomita, konkretna i kompetentna Pani Doktor

Nie jestem zadowolona z Pani dr. Brakuje Pani cierpliwości do małych dzieci. Mój syn był po każdej wizycie bardzo zestresowany. Sądziłam, że otrzymam więcej informacji na temat stanu zdrowia mojego dziecka, tymczasem na każdej wizycie było ich coraz mniej

U pani doktor leczę się od urodzenia. Dojeżdżam z daleka, ale wiem że warto! Od jakiegoś czasu leczą się też tam moi znajomi i rodzina, którym poleciłem panią Ewe. Z czystym sumieniem polecam!

Polecam gorąco Panią Doktor , znam ją i leczyłam moją córkę przez 10 lat i dzis dzięki wspaniałej Lekarce moja córka nie nosi okularów a miała wadę + 12 + 13 Dagmara Kowalik

Znam Panią doktor od dawna.Jest znakomitym specjalistą.Polecam ją wszystkim znajomym

Od wielu lat leczę moją córkę u Pani doktór i nie potrafię zgodzić się z negatywnymi opiniami na jej temat. Jej zaangażowanie,fachowość i sposób podejścia do małego pacjenta jest godny uznania. Gorąco polecam wzystkim.