dr n. med. Ewa Pieczara

Okulista

Polecam bardzo Panią doktor. Miła, a przede wszystkim profesjonalna obsługa. Polecam bardzo gorąco!!

Bardzo dziękuję Pani doktor za szybką i trafną decyzję oraz ogromne zaangażowanie. Byłam tylko raz na wizycie z córeczką i już (po tygodniu) jesteśmy po niezbędnym zabiegu - a wszystko dzięki pomocy pani doktor. Miła, uprzejma i konkretna osoba, wykazuje się ogromnym zaangażowaniem oraz cierpliwością - dla malutkich pacjentów także, ma bardzo dobre podejście. Bardzo serdecznie polecam tego lekarza.

Jestem zadowolony z wizyt u Pani doktor . Leczę się od kilku lat. Pani doktor jest miła ,uprzejma, kompetentna. Polecam.

Zanakomita, konkretna i kompetentna Pani Doktor

Zanakomita, konkretna i kompetentna Pani Doktor

3 lata temu trafiłam do pani doktor z moją córeczką, po tym jak wielu (wybitnych ponoć) wielkopolskich lekarzy skazało jej oczko na stratę. Dziecko ma poważną bliznę na siatkówce po przebytej toksoplazmozie. Pani doktor mnie nie oszukiwała, powiedziała wprost że ona nigdy nie będzie dobrze widziała jeśli wogóle ale będziemy próbować poprawić pole widzenia. Dziś minęły 3 lata od pierwszej wizyty :)z 40 cm pola widzenia jest obecnie około 4 metrów :) niewidomo jakim cudem to się udało :) jestem Pani doktor bardzo wdzięczna a mała bardzo Ją lubi :)

Doktorka bardzo nie uprzejma, takiego podejścia nigdy nie widziałem, w ogóle nie skora do pomocy. NIE POLECAM !!!

U pani doktor leczę się od urodzenia. Dojeżdżam z daleka, ale wiem że warto! Od jakiegoś czasu leczą się też tam moi znajomi i rodzina, którym poleciłem panią Ewe. Z czystym sumieniem polecam!

Od wielu lat leczę moją córkę u Pani doktór i nie potrafię zgodzić się z negatywnymi opiniami na jej temat. Jej zaangażowanie,fachowość i sposób podejścia do małego pacjenta jest godny uznania. Gorąco polecam wzystkim.

Polecam gorąco Panią Doktor , znam ją i leczyłam moją córkę przez 10 lat i dzis dzięki wspaniałej Lekarce moja córka nie nosi okularów a miała wadę + 12 + 13 Dagmara Kowalik

Pani dr Pieczara leczy moje dziecko już od kilku ładnych lat. Muszę powiedzieć, że nie zgadzam się z poprzednikami. Ma dobre podejście do dzieci i jest dobrym lekarzem. Z tego co wiem, do Pani doktor przyjeżdżają pacjenci nawet z drugiego końca Polski, a to musi o czymś świadczyć. Polecam