dr n. med. Ewa Pierzchała

2,6
2,1
1,9
2,1

Super specjalista. Może w obyciu nie za miła ale specjalista świetny! Rozpoznaje i słusznie stawia diagnozę, nie wciska na siłę zabiegów estetycznych! Polecam

Super, miła konkretna zna się na rzeczy przepisała leki które działają od wizyty nie mam problemu z ciśnieniem jak najbardziej polecam

Pani dr minęła się z powołaniem Powinna zmienić profesje Podczas 1wizyty stwierdza zapalenie żył przypisując antybiotyk który nic nie pomógł i maść za 320zl.na 100%a ta maść na zniżkę w aptece była za15zl Przy 2wizycie kontrolnej stwierdza że to róża i zapalenie żył jednocześnie i kieruje mnie na oddział dermatologi do szpitala w Sosnowcu Po próbie tel.rejestracji na Izbę Przyjęć okazuje się że tam nie mają oddz.dermatologi No cóż kolejna gafa pani dr Pierzchaly którą bardzo serdecznie pozdrawiam Nie Polecam

PANI DOKTOR PRZEPISAŁA MI KREM O NAZWIE THIOSEPT (MAM TO NA PIŚMIE) PODCZAS GDY NAZWA KREMU TO THIOSPOT (SĄ 2 RODZAJE INTENSIVE I ULTRA SPF 50+) ALE O TYM SIĘ NIE DOWIEDZIAŁEM OD NIEJ.

Nie słucha pacjentów gdy mówią że leki nie działają winiąc ich za złe użytkowanie Mówi że to ona uczyła się 15 lat i ja nie mam nic do gadania

Mówi że to ona uczyła się 15 lat i ja nie mam nic do gadania

Wyjątkowa zarozumialosc. Z brakiem wiedzy i kompetencji. Do tego bardzo niemiła i w żaden sposób niepomocna pacjentowi. Wyjątkowo zawiedzona pacjentka.

Jeśli chodzi o leczenie trądziku bo z tym akurat konkretnym schorzeniem przyszłam to dla mnie tragedia. Zostało mi przepisane to samo co przepisywali mi poprzedni dermatolodzy i oczywiście nie pomogło tak jak poprzednio. Strata czasu i pieniędzy i mojego zdrowia na łykanie następnych antybiotyków.

Pani dr jest bardzo nie miła i szoratka.Zastanawiam się czy tylko dla pacjentów których leczy na kasę chorych. Osobiście odradzam wizyty u tej pani. Jeżeli możecie umówcie wizytę u innego lekarza

bardzo nie przyjemna jakby nie wiedziala co mijest

bardzo nie przyjemna jakby nie wiedziala co mijest

Pani Ewa ma ceny z kosmosu, za 5 minutowa rozmowe w ktorej powiedziala ze sie nie podejmuje zabiegu i mozna sie udac do kogos innego skasowala jak za super konsultacje, nie robiac nic , wydaje mi sie ze ta pani podchodzi rzeczowo do pacjenta i licza sie tylko pieniadze , brak jej czlowieczenstwa