Ewa Pieszczek

Homeopata, Pediatra

Pani doktor jest zdecydowanie najlepszym lekarzem jakiego poznałam! Miła,uprzejma,zawsze uśmiechnięta. Ma rewelacyjne podejście do dzieci,szczegółowo odpowie na pytania nurtujące pacjenta, zawsze trafnie stawia diagnozy. Polecam wszystkim serdecznie i oby więcej takich lekarzy z powołania.

Pani dr Ewa Pieszczek jest bardzo dobrym lekarzem, dlatego nie rozumiem tych bzdur których ktoś wypisuje. Jak komuś nie pasuje to droga wolna- jest tyle lekarzy w zasięgu ręki , ze można sobie zmienić, nikt nikogo na siłę nie trzyma!!!A jak ktoś narzeka, ze musi odstać swoje z dzieckiem w przychodni to zawsze można iść prywatnie do lekarza, albo do gabinetu obok:)) Ja podziwiam Panią doktor za jej spokój który ma w sobie, moje dziewczynki ją uwielbiają, jest zawsze miła i uśmiechnięta, ma podejście do dzieci,zawsze doradzi jak mamy jakiś problem, a w jej gabinecie jest pełno rysunków od jej najmłodszych pacjentów- świadczy to tylko o tym że dzieciaki bardzo Panią doktor lubią. O Takiego lekarza w tych czasach jest ciężko!!! Cieszę się, że moje dziewczynki mają tak cudownego lekarza!!! Pozdrawiamy nasza Panią doktor Ewe

Bardzo mila i kompetentna pani doktor. badała mojego synka przez godzine o wszystko pytajac i dopiero postawila diagnoze. rozmawialam z nia na temat pielegnacji noworodka byla bardzo pomocna udzielila cennych rad w kwestii pielegnacji oraz tego na co zwrocic uwage u malego dziecka.plecam goraco

Znamy Panią doktor już ponad 5 lat. Nigdy nie spotkaliśmy tak przesympatycznej, miłej, rzeczowej,pomocnej,ciepłej,skromnej a przede wszystkim kompetentnej lekarki jak Pani Ewa Pieszczek. Jest to lekarka z prawdziwego powołania. Mamy trójkę dzieci i gdy tylko coś się z nimi dzieje zawsze możemy na Panią doktor liczyć-zawsze doradzi,poradzi i wszystko jasno wytłumaczy-jeżeli chodzi o zdrowie dzieci. Wielokrotnie pomagała całej Naszej rodzinie. Pełen profesjonalizm, świetny kontakt z pacjentem oraz co ważne potrafi uspokoić nawet bardzo spanikowanego rodzica. Mamy do niej zaufanie. Dziękujemy i polecamy wszystkim.!!!

Znamy Panią doktor już ponad 5 lat.
Jest to lekarka z prawdziwego powołania.
Wielokrotnie pomagała całej Naszej rodzinie.
Dziękujemy i polecamy wszystkim.!!!

Nie polecam tej lekarki, jej sposób przyjmowania pacjentów jest skandaliczny czego się do niej po kilka godzin ponieważ przyjmuje najpierw dzieci zdrowe i przeduża godziny ich przyjmowania, potem przyjmuje po znajomości dzieci od tyłu wprowadzane przez pielęgniarki, mało tego przepisuje leki bardzo drogie w nadmiernej ilości, ostatnio u mojego syna nie rozpoznała przewlekłego zapalenia oskrzekli, byłam u niej 3 razy i twierdziła że dziecko zdrowe mimo że od m-ca kaszlało,jest to lekarz, który dużo gada mało robi i nadrabia udawaną grzecznością, nikomu bym jej nie poleciła.

Pani dr Ewa Pieszczek to najlepszy i najmilszy lekarz, jakie poznałam. Nie znajduję słów uznania za Jej cierpliwość, kompleksowe i kompetentne podejście do pacjentów. Dziękuję, że trafiłam do Niej.

Bardzo dobry lekarz polecam wszystkim ;)

Bardzo dobry lekarz polecam wszystkim ;)

nie polecam tej pani doktor, namawia na najdroższe szczepienia nie informując o skutkach ubocznych i nie znając ulotki szczepionki. Ulubiony przepisywany lek do bactrim albo antybiotyki na zwykłe przeziębienie, czy zaczerwienione gardło. lepiej wybrać kogoś bardziej kompetentnego

Wciąż poszukujesz "Homeopata Dąbrowa Górnicza"?

Skalskiego 1
41-300 Dąbrowa Górnicza