Ewa Pieszczek

Pani doktor ma nieaktualną wiedzę medyczną niezgodną z aktualnymi wytycznymi WHO (dopajanie dziecka na piersi wodą, rygorystyczna dieta matki karmiacej, dawanie się dziecku wyplakac, zalecona zbyt duża dawka witaminy d3) Nie polecam pani doktor.

Nie polecam pani doktor.

Najlepszy pediatra jakiego znam. Super fachowiec i wspaniały człowiek. Kochany człowiek, oddany pacjentom i zawodowi, który jest jej pasją i sensem życia. Mało spotykany lekarz.

Pani doktor jest zdecydowanie najlepszym lekarzem jakiego poznałam! Miła,uprzejma,zawsze uśmiechnięta. Ma rewelacyjne podejście do dzieci,szczegółowo odpowie na pytania nurtujące pacjenta, zawsze trafnie stawia diagnozy. Polecam wszystkim serdecznie i oby więcej takich lekarzy z powołania.

nie polecam tej pani doktor, namawia na najdroższe szczepienia nie informując o skutkach ubocznych i nie znając ulotki szczepionki. Ulubiony przepisywany lek do bactrim albo antybiotyki na zwykłe przeziębienie, czy zaczerwienione gardło. lepiej wybrać kogoś bardziej kompetentnego

Bardzo mila i kompetentna pani doktor. badała mojego synka przez godzine o wszystko pytajac i dopiero postawila diagnoze. rozmawialam z nia na temat pielegnacji noworodka byla bardzo pomocna udzielila cennych rad w kwestii pielegnacji oraz tego na co zwrocic uwage u malego dziecka.plecam goraco

Bardzo dobry lekarz polecam wszystkim ;)

Bardzo dobry lekarz polecam wszystkim ;)

Pani dr Ewa Pieszczek jest bardzo dobrym lekarzem, dlatego nie rozumiem tych bzdur których ktoś wypisuje. Jak komuś nie pasuje to droga wolna- jest tyle lekarzy w zasięgu ręki , ze można sobie zmienić, nikt nikogo na siłę nie trzyma!!!A jak ktoś narzeka, ze musi odstać swoje z dzieckiem w przychodni to zawsze można iść prywatnie do lekarza, albo do gabinetu obok:)) Ja podziwiam Panią doktor za jej spokój który ma w sobie, moje dziewczynki ją uwielbiają, jest zawsze miła i uśmiechnięta, ma podejście do dzieci,zawsze doradzi jak mamy jakiś problem, a w jej gabinecie jest pełno rysunków od jej najmłodszych pacjentów- świadczy to tylko o tym że dzieciaki bardzo Panią doktor lubią. O Takiego lekarza w tych czasach jest ciężko!!! Cieszę się, że moje dziewczynki mają tak cudownego lekarza!!! Pozdrawiamy nasza Panią doktor Ewe

Pani dr Ewa Pieszczek to najlepszy i najmilszy lekarz, jakie poznałam. Nie znajduję słów uznania za Jej cierpliwość, kompleksowe i kompetentne podejście do pacjentów. Dziękuję, że trafiłam do Niej.

Nie polecam tej lekarki, jej sposób przyjmowania pacjentów jest skandaliczny czego się do niej po kilka godzin ponieważ przyjmuje najpierw dzieci zdrowe i przeduża godziny ich przyjmowania, potem przyjmuje po znajomości dzieci od tyłu wprowadzane przez pielęgniarki, mało tego przepisuje leki bardzo drogie w nadmiernej ilości, ostatnio u mojego syna nie rozpoznała przewlekłego zapalenia oskrzekli, byłam u niej 3 razy i twierdziła że dziecko zdrowe mimo że od m-ca kaszlało,jest to lekarz, który dużo gada mało robi i nadrabia udawaną grzecznością, nikomu bym jej nie poleciła.