lekarz Ewa Pilarska

Neurolog dziecięcy

Mój syn od 2 lat jest pod opieką Pani Profesor. To jej zawdzięczamy praktycznie 2 lata bez ataków padaczki. To Pani Profesor miała w sobie tyle determinacji by znaleźć przyczyny napadów i dopasować leki. Zawsze pogodna i uśmiechnięta z wielką cierpliwością odpowiada na każde pytanie. Polecam każdemu komu los dziecka nie jest obojętny.

Totalne dno. Pani profesor na wizycie za 200 złotych nie zbadała nawet Córki. Przyjęła nas będąc bez odzieży ochronnej prosto z dworu. Gdy powiedzieliśmy jej, że dziecko ma niskie napięcie mięśni, była nieuprzejma "bo ona musi mieć to na papierze" (nikt nas nie prosił przy rejestracji o przyniesienie udokumentowanej historię choroby). Nie wytłumaczyła nam nic na temat problemu jąkania z którym przyszliśmy tylko wciąż pouczała. Założenie karty to była wyrwana kartka z notesu i zapisanie imienia i nazwiska. Nie potrafiła z pamięci polecić?żadnego terapeuty od jąkania więc kazała napisać maila z przypomnieniem - do dziś na niego nie otrzymaliśmy odpowiedzi. Brak organizacji, szacunku i kompetencji. Być może tytuł profesora zobowiązuje ją tylko do odpytywania studentów. Nie polecam. Najgorsze wydane 200 złotych na "lekarza" w moim życiu.

Nawet nie śmie wystawiać OPINII tak wykształconej i doświadczonej Osobie. Kłaniam się Pani Profesor.

Nawet nie śmie wystawiać OPINII tak wykształconej i doświadczonej Osobie.
Kłaniam się Pani Profesor.

Przecudowna osoba. Lekarz z powołania. Wszystko wyjaśnia, odpowiada na każde pytanie, a przy tym jest bardzo serdeczna. Polecam.

Wspaniały lekarz😊Jeszcze nigdy dotąd nie spotkałam się z takim podejściem do dzieci i z taką troskliwością 😊mała nie chciała wyjść z gabinetu😄fachowość,rzetelność i wiedza. Szczerze polecam

Fachowość, rzetelność i uprzejmość. Tak można w skrócie opisać tę lekarkę. Doskonały diagnosta, z wiedzą i doświadczeniem. Polecam.