lekarz Ewa Pilarska

Ginekolog

Chodziłam od dłuższego czasu do lekarza ginekologa,ale nie potrafił mnie wyleczyć od 1,5 roku.Ciągle podawał mi te same leki i zupełnie mi nie przechodziło,ciągle też ile razy wracałam z tym samym problemem to nie bardzo się tym przejął tylko wciąż wciskał mi je.W końcu popytałam znajome,które znają jakiegoś dobrego lekarza i z pełną gwarancją poleciły mi tą panią Ewę.Spowodowała u mnie wielkie zadowolenie,ponieważ i tłumaczyła nawet w dość zabawny sposób i podała mi skuteczne leki,które mi pomagają w leczeniu tak przewlekłej choroby także potrafiła mi bez problemu powiedzieć co mi dolega.Poza tym czas który mi poświęciła(ponad 30 min.) także różni się od czasu,który poświęcał mi tamten lekarz(ok.max 10 min.),a to tylko dlatego,że miałam dość poważne choróbsko,którego ciężko się pozbyć...Z pewnością poleciłabym,a co więcej polecałam i polecam wciąż

Podpisuję się pod opinią poprzedniczek - Pani dr jest przemiłą kobietą, polecam szczególnie na pierwsze wizyty. Jest zabawna, miła i delikatna. Poświęca bardzo dużo czasu pacjentkom. Wszystko wytłumaczy, przedstawi różne opcje. Chodzę do niej juz z 7 lat. Prowadziła moją ciążę - synek urodził się zdrowy tydzień po terminie. Przez całą ciążę czułam że jestem pod fachową i kompetentną opieką. Pani dr ma 2 wady - często się spóźnia :) i jest bardzo dobrym, stąd obleganym lekarzem - na wizyty trzeba się umawiać z wyprzedzeniem a i w poczekalni przyjdzie posiedzieć, więc bierzcie panie ze sobą książki, gazety żeby się nie nudziło. Pozdrawiam Panią Ewę!

Owszem dr.Pilarska jest miła i dowcipna, często żartuje ale te żarty nie zawsze są na miejscu. Taki sposób bycia często przekonuje do niej pacjentki, które poprzednio korzystały z usług innych niesympatycznych ginekologów (niestety takich jest coraz więcej,niegrzeczni, mrukowaci i nieraz ordynarni) i po takich doświadczeniach pacjentek dr. Pilarska wydaje się być aniołem. Ja też dałam się nabrać. Lekarz powinien być przede wszystkim fachowcem w swojej dziedzinie, miły ale też poważny i rzeczowy. Pani Pilarska lekką ręką zapisuje leki i to hormonalne, bez uprzedniego wykonania badań i sprawdzenia czy są przeciwwskazania do ich stosowania jak np.inne choroby pacjentki. Ja jestem ofiarą takiego leczenia. W konsekwencji po kilku m-cach stosowania LUTEINY tak mi się wszystko rozchwiało, tworzyły mi się torbiele, mięśniaki aż w końcu była konieczność usunięcia macicy z przydatkami. Nigdy przedtem nie miałam żadnych problemów, chodziłam tylko na okresowe badania. Jestem kobietą w wieku 34, planowaliśmy z mężem jeszcze jedno dziecko. Żałuję,że posłuchałam p.dr.i stosowałam ten hormon.

Żaden lekarz nie poświęcił tyle czasu, aby wyjaśnić przyczynę nieprawidłowości i wyleczyć takimi lekami, które mogłam zaakceptować (od innych lekarzy nie było alternatywy - więcej skutków ubocznych). Lekarze z Leśnej Góry do pięt nie dorastają.

NAJLEPSZA PANI GINEKOLOG W GDYNI!!! ŻADEN LEKARZ W BYŁO ICH PONAD 5 NIE POTRAFIŁ LECZYĆ MOJEJ CHOROBY, NA SZCZĘŚCIE TRAFIŁAM NA PANIĄ EWE.INNI LEKARZE MÓWILI,ŻE PRAWDOPODOBNIE NIE BĘDE MIAŁA DZIECI, A DZIĘKI KOCHANEJ PANI EWIE URODZIŁAM ŚLICZNĄ I ZDROWĄ CÓRECZKE! ZA KAŻDYM RAZEM KIEDY IDĘ NA WIZYTĘ BIORĘ JĄ ZE SOBĄ I WIDZĘ Z JAKĄ SYMPATIĄ PANI DOKTOR OBDARZA SWOJE PODOPIECZNE MALUCHY:) ANIOŁ? TO MAŁO POWIEDZIANE! JEST BOSKA!!!

Przemiła Pani doktor, niestety na wizytę refundowaną przez NFZ trzeba długo czekać. Drugą ciąże właśie prowadziła mi dr Pilarska, jesten bardzo zadowolona jest kompetentna, poświęca dużo czasu, wzbudza zaufanie. Teraz tylko do Niej chodzę na wizyty.

Teraz tylko do Niej chodzę na wizyty.

Bardzo przyjemny lekarz. Mimo zmęczenia jest miła, poświęca pacjentowi tyle czasu, ile ten potrzebuje, odpowiada na wszelkie pytania. Prowadziła moją pierwszą ciążę w przychodni państwowej (gdzie trudno jest się dostać na pierwszą wizytę, ale później, jak już się trafi do puli ciężarnych, to nie ma problemu), a teraz będzie prowadziła moją ciążę prywatnie tj. korzystam z abonamentu medycznego. Nie mam żadnych zastrzeżeń i polecam!

Pani doktor jest wspaniała, bardzo miła i uprzejma. Odpowiada na każde pytania i poświęca pacjentką tyle czasu ile potrzebują. Prowadziła moją ciąże- jestem z niej bardzo zadowolona.

jest dobra i kompetentna lekarz. chodzilam do niej jak bylam w ciazy i bylam bardzo z niej zadowolona. polecam ja innym znajomym.

Sposób jej bycia, no i że jest kobietą powoduje,że pacjentki są mniej skrępowana. To są główne powody, że ma tyle pacjentek. Niestety ale sposób bycia nie ma nic wspólnego z fachowością. Tym zachowaniem pokrywa swoje braki i kupuje pacjentki. Jej badanie jest niedelikatne, stawia błędne diagnozy, zapisuje leki hormonalne bez uprzednich badań,widzi w badaniu usg. coś czego nie ma.pęcherzyk graffa uznała za nowotwór i skierowała mnie do szpitala, mnie śmiertelnie wystraszyła a lekarzy w szpitalu rozśmieszyła. Na jej fachowości nie jedna pacjentka się już przejechała.