lekarz Ewa Pilarska

zdecydowanie polecam. przemila kobieta i kompetentny lekarz...

zdecydowanie polecam. przemila kobieta i kompetentny lekarz...

Bardzo poleam! Poradziła sobie z nieregularnymi miesiączkami (bez hormonów Diana) w młodości, a teraz prowadzi moją ciążę. W przychodni w Gdyni Sródmieściu, gdzie przyjmuje na NFZ, dysponują bardzo dobrym ultrasonografem, co w powiązaniu z jej dokładnością w przeprowadzaniu kontroli, pozwala zaufać że moja ciąża jest w dobrych rękach.

Pani Ewa to rewelacyjna kobieta. Jedyne co jest minusem to ogromne kolejki. Nawet prywatnie czeka sie 2 godziny :) POza tym swietny fachowiec. POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!

Bardzo miła Pani doktor. Zaskoczona jestem jakością obsługi z kasy chorych. Super podejście i bardzo miła i fachowa obsługa! Polecam wszystkim którzy do tej pory szukali delikatnego, miłego specjalisty spraw kobiecych. To pierwsza kobieta która jest lekarzem z powołania w takiej profesji. Polecam, polecam,polecam

Kompetentna i życzliwa Pani doktor. Polecam wszystkim, a w szczególności dziewczynom które jeszcze nie miały kontaktu z ginekologiem i boją się do niego iść.

Bardzo przyjemny lekarz. Mimo zmęczenia jest miła, poświęca pacjentowi tyle czasu, ile ten potrzebuje, odpowiada na wszelkie pytania. Prowadziła moją pierwszą ciążę w przychodni państwowej (gdzie trudno jest się dostać na pierwszą wizytę, ale później, jak już się trafi do puli ciężarnych, to nie ma problemu), a teraz będzie prowadziła moją ciążę prywatnie tj. korzystam z abonamentu medycznego. Nie mam żadnych zastrzeżeń i polecam!

Niezwykle sympatyczna i zabawna lekarka, ale przede wszystkim kompetentna i naprawdę potrafi pomóc. Z moim problemem chodziłam od lekarza do lekarza, słysząc jedynie słowa "taka uroda". Dopiero ta Pani była w stanie mi coś poradzic i skutecznie wyleczyc. Jedynym minusem, jednak potwierdzającym jednocześnie zaufanie pacjentów, są BARDZO długie kolejki.

NAJLEPSZA LEKARKA U JAKIEJ BYLAM!!! POLECAM!!

NAJLEPSZA LEKARKA U JAKIEJ BYLAM!!! POLECAM!!

B.dobra i kompetentna Pani ginekolog. Mega super podejście do pacjenta, a poza tym gabinet wyposażony w najnowszy sprzęt medyczny np.zdjęcia usg 4d i 3d. Naprawdę polecam, przemiła , konkretna fajna babka.Zero jakiegokolwiek skrępowania czy stresu.

Najlepsza lekarka u jakiej się leczyłam, w końcu u niej się dowiedziałam jaki mam problem, zrobiła mi mnóstwo badań i to z NFZ i bez żadnych problemów!! Polecam 100%