Ewa Podsiadły

Położna

Złota położna. Miałam szczęście trafić na panią Ewę 2 razy. Była wsparciem zarówno przy porodzie rodzinnym, jak i w środku nocy, w dobie covid kiedy porody rodzinne zostały wstrzymane. Przez cały czas spokojna, troskliwa, tłumaczyła i wspierała. Życzę każdej kobiecie takiej położnej w czasie porodu.

Gorąco pozdrawiamy Panią Ewę i położne porodówki ze Strzelec Opolskich. Profesjonalna opieka od początku do końca porodu, wsparcie na każdym kroku, spokój i doświadczenie. Polecamy wszystkim mamom chcącym przeżyć poród, a nie trudne doświadczenie. Iza, Andrzej, Anetka 21.11.2018

Iza, Andrzej, Anetka 21.11.2018

Pani Ewa to złota kobieta, pełna spokoju,zrozumienia,cierpliwości. Życzliwa,uprzejma.Przy porodzie bardzo mi pomogła za co bardzo Pani dziękuję.Chciała bym mieć to szczęście i trafić na Panią ponownie przy kolejnym porodzie, bo przy Pani ból łagodnieje a poród staje się wspaniałym,miłym przeżyciem.Pozdrawiam Kaśka z Karolkiem Gliwic

Pani Ewa to położna, która pomogła przetrwać ból i wysiłek porodu naturalnego, wspierała mnie swoją wiedzą i doświadczeniem i przyjęła naszego synka na świat. Spokojna, opanowana i bardzo doświadczona położna

Pani Ewa to cierpliwa, zyczliwa połozna, ktora stara sie ze wszystkich sił, zeby porod był jak najkrótszy widac jej zaangazowanie i chec pracy robi to z pasją:):) co daje pozytywne skutki:):)

Wspaniała położna!!! Tak trzymać:) Wzbudza zaufanie mam, bardzo miła. Oby więcej takich położnych jak Pani Ewa! Chociaż moim zdaniem strzelecka porodówka może się pochwalić wspaniałymi położnymi. Polecam przyszłym mamusiom porodówkę w Strzelcach Opolskich.