28 czerwca urodziłam z Ewą swoje pierwsze dziecko. Podpisałam umowę na indywidualną opiekę podczas porodu i uważam, że była to bardzo dobra decyzja. Podczas porodu Ewa była dla mnie niesamowitym wsparciem. Była miła, sympatyczna a kiedy trzeba stanowcza. Przed porodem oraz po służyła radami przez telefon zawsze. Od początku do końca czułam, że interesuje się mną i dzieckiem. Nie czułam się jak klient. Bardzo szczerze polecam.

To ciepła i sympatyczna osoba a jednocześnie bardzo dobry specjalista. Dzięki zdecydowaniu i opanowaniu pani Ewy czułam się bezpiecznie w każdym momencie porodu. Rzadko się w ten sposób wypowiadam i kogoś polecam ale w tym wypadku nie mam najmniejszych wątpliwości.

Profesjonalistka w każdym calu, a przy tym niezwykle ciepła i serdeczna. Dzięki jej nieustannej motywacji mój poród przebiegł szybko i bez komplikacji. Ułatwiła mojej córeczce mozolną drogę pojawienia się w moich ramionach. Ewa zajęła się nami cudownie. Dziękujemy. Polecam każdej rodzącej.

Super babeczka, bardzo kompetentna i miła. Dzieki Niej dobrze wspominam poród. Zaraz po moim porodzie było oblężenie więc pani Ewa nie miała czasu zaglądać do mnie ale to akurat rozumiem . Goraco polecam,nie bedziecie zalowac wyboru :))

Niezwykle otwarta i sympatyczna osoba. Na sali porodowej jest w 200% profesjonalna, a jednocześnie stwarza niesamowicie intymna i dobra atmosferę. Z nią czułam sie bezpieczna. Polecam!!!!

cudowna osoba, kompetentna i bardzo sympatyczna, dzięki niej mam fantastyczną córeczkę

Niezwykle kompetentna położna, a ponadto ciepła, sympatyczna, wsłuchująca się w potrzeby rodzącej. Ja nie wyobrażam sobie kolejnego porodu z kimś innym.

Wspaniała, ciepła, kompetentna osoba. Pomogła przyjść na świat mojej córce. Bez niej chyba bym nie dała rady. Dziękuję

Wspaniała położna! Poród dzięki niej nie był taki straszny. Po porodzie zaglądała do mnie i pomagała przystawiać Małą do piersi. Sympatyczna i kompetentna.

WSPANIAŁA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

WSPANIAŁA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wciąż poszukujesz "Położna Warszawa"?

Gabinet lekarski
Centrum Medyczyne Damiana - Wałbrzyska