Ewa Pruś

Położna

28 czerwca urodziłam z Ewą swoje pierwsze dziecko. Podpisałam umowę na indywidualną opiekę podczas porodu i uważam, że była to bardzo dobra decyzja. Podczas porodu Ewa była dla mnie niesamowitym wsparciem. Była miła, sympatyczna a kiedy trzeba stanowcza. Przed porodem oraz po służyła radami przez telefon zawsze. Od początku do końca czułam, że interesuje się mną i dzieckiem. Nie czułam się jak klient. Bardzo szczerze polecam.

To ciepła i sympatyczna osoba a jednocześnie bardzo dobry specjalista. Dzięki zdecydowaniu i opanowaniu pani Ewy czułam się bezpiecznie w każdym momencie porodu. Rzadko się w ten sposób wypowiadam i kogoś polecam ale w tym wypadku nie mam najmniejszych wątpliwości.

Profesjonalistka w każdym calu, a przy tym niezwykle ciepła i serdeczna. Dzięki jej nieustannej motywacji mój poród przebiegł szybko i bez komplikacji. Ułatwiła mojej córeczce mozolną drogę pojawienia się w moich ramionach. Ewa zajęła się nami cudownie. Dziękujemy. Polecam każdej rodzącej.

Super babeczka, bardzo kompetentna i miła. Dzieki Niej dobrze wspominam poród. Zaraz po moim porodzie było oblężenie więc pani Ewa nie miała czasu zaglądać do mnie ale to akurat rozumiem . Goraco polecam,nie bedziecie zalowac wyboru :))

Niezwykle otwarta i sympatyczna osoba. Na sali porodowej jest w 200% profesjonalna, a jednocześnie stwarza niesamowicie intymna i dobra atmosferę. Z nią czułam sie bezpieczna. Polecam!!!!

Wciąż poszukujesz "Położna Warszawa"?

Dominika Herlenius-Sawicka

Gabinet lekarski