Ewa Pruś

Położna

Wspaniała, profesjonalna, kompetentna, cudowna, czuła. To tylko kilka określeń, które pojawiają się nam w głowie na myśl o naszej położnej. Ewa odbierała nasz pierwszy poród. Od pierwszych chwil podpisywania umowy, pierwszych rozmów czuliśmy się z mężem bardzo bezpiecznie i tak było do końca. Po telefonie, że rodzimy Ewa szybko dotarła do szpitala. Każda faza porodu przebiegła pod fachową kontrolą Ewy. Dzięki swojemu profesjonalizmowi i doświadczeniu ochroniła mi krocze i pomogła szczęśliwie przyjść na świat naszej córeczce siłami natury. Wspierała i mnie i męża. Uspokajała nas kiedy było trzeba, ale i motywowała kiedy było trzeba. Zaglądała również do nas w trakcie pobytu w szpitalu. Najcudowniejsza pod słońcem. Dziękujemy z całego serca. Do końca życia wdzięczni: Ania, Mateusz i Amelka 4100g 11.11.2018, Szpital Św. Zofii.

Wspaniała osoba, położna z powołania - wrażliwa, z wyczuciem i taktem, uważnie słuchała i podążała za mną i dzieckiem. Odważna i stanowcza Kobieta- wyprosiła zbędnego lekarza :-).

28 czerwca urodziłam z Ewą swoje pierwsze dziecko. Podpisałam umowę na indywidualną opiekę podczas porodu i uważam, że była to bardzo dobra decyzja. Podczas porodu Ewa była dla mnie niesamowitym wsparciem. Była miła, sympatyczna a kiedy trzeba stanowcza. Przed porodem oraz po służyła radami przez telefon zawsze. Od początku do końca czułam, że interesuje się mną i dzieckiem. Nie czułam się jak klient. Bardzo szczerze polecam.

To ciepła i sympatyczna osoba a jednocześnie bardzo dobry specjalista. Dzięki zdecydowaniu i opanowaniu pani Ewy czułam się bezpiecznie w każdym momencie porodu. Rzadko się w ten sposób wypowiadam i kogoś polecam ale w tym wypadku nie mam najmniejszych wątpliwości.

Profesjonalistka w każdym calu, a przy tym niezwykle ciepła i serdeczna. Dzięki jej nieustannej motywacji mój poród przebiegł szybko i bez komplikacji. Ułatwiła mojej córeczce mozolną drogę pojawienia się w moich ramionach. Ewa zajęła się nami cudownie. Dziękujemy. Polecam każdej rodzącej.

Super babeczka, bardzo kompetentna i miła. Dzieki Niej dobrze wspominam poród. Zaraz po moim porodzie było oblężenie więc pani Ewa nie miała czasu zaglądać do mnie ale to akurat rozumiem . Goraco polecam,nie bedziecie zalowac wyboru :))

Niezwykle otwarta i sympatyczna osoba. Na sali porodowej jest w 200% profesjonalna, a jednocześnie stwarza niesamowicie intymna i dobra atmosferę. Z nią czułam sie bezpieczna. Polecam!!!!

cudowna osoba, kompetentna i bardzo sympatyczna, dzięki niej mam fantastyczną córeczkę

Niezwykle kompetentna położna, a ponadto ciepła, sympatyczna, wsłuchująca się w potrzeby rodzącej. Ja nie wyobrażam sobie kolejnego porodu z kimś innym.

WSPANIAŁA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

WSPANIAŁA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!