Ewa Ptak-Uranówka

Nefrolog, Pediatra

3,9
3,5
3,9

Pani doktor wyjątkowo nie miła - nie dość że wypisała błędnie receptę (nie znała dobrze nazwy leku i sprzedawanych dawek - a był to lek bez którego nie można się obejść - był niezbędny natychmiast) to jeszcze Pani z łaska poprawiła receptę na prawidłową i stwierdziła żeby do niej już nie przychodzić więcej hmm... każdy ma prawo się pomylić ale na litość boską dlaczego nie umie się do tego przyznać i przeprosić tylko się obraża! Ja również mam wyższe wykształcenie i jakoś nie mam z tym problemu żeby się przyznać do błędu. Co do kompetencji się nie wypowiadam (bo jak lekarz może nie znać nawy leku który przepisuje) być może są choroby które są Pani doktor domena i nie zaprzeczam że może się na nich znać ale bez wątpienia układ oddechowy nie jest domeną Pani Doktor. Generalnie omijać szerokim łukiem jak nie chcecie zepsuć sobie nerwów - nie polecam.

Pani doktor potrafi być niemiła. Na pewno jest dobrym lekarzem, ale potrafi odmówić przyjęcia małego dziecka - nawet w przypadku bardzo wysokiej gorączki. Więc po co taki lekarz,który nie pomoże jak jest potrzebny! Ja na pewno więcej nie pojadę do Pani doktor.

Do Pani Doktor chodzę już 15 lat (z dwójką dzieci)do przychodni i prywatnie. Jest kompetentna, fachowa, a jednocześnie bardzo życiowo podchodzi do problemu. Nie wyobrażam sobie innego lekarza dla moich dzieci.

Pani doktor leczy moje dzieci już od 13 lat i mogę ją polecic. Nie zawsze jest co prawda w skowronkach (każdy może miec gorszy dzień), ale małych pacjentów i ich choroby traktuje bardzo serio. Prosi nawet o telefon z informacją, jak dziecko się czuje i wtedy ewentualnie zmienia dawkowanie leków.

Chodzę z córką do pani doktor jako do nefrologa.Jestem wdzięczna za rady oraz trafne diagnozy.Kompetencja na każdej wizycie.

Z czystym sercem polecam Panią doktor jako pediatrę i jako nefrologa. W większości wypadków chodzimy do przychodni publicznej i tam nie płacimy. W nagłych przypadkach wizyta prywatna kosztuje 50 zł.

polecam tego lekarza lecze dziecko nefrologicznie jestem zadowolona kobieta z powolaniem

hmmm mnie niestety (a może stety) nie udało się umówić na wizytę do pani doktor, ponieważ nigdy nie miała czasu na wizytę w tym samym dniu tylko 3 dni później, co dla małego dziecka jest zbyt odległym terminem w nagłej potrzebie... przez telefon była niestety bardzo niemiła i nieuprzejma, nie miała czasu nawet na rozmowę... co do wiedzy pani doktor nie mogę się wypowiedzieć, jednak jej nastawienie sprawiło, że po 2 próbach umówienia dziecka na wizytę zrezygnowałam, bo nie wzbudziła we mnie żadnych pozytywnych emocji.

moje dzieci chodzą do tej lekarki zarówno na wizyty publiczne jak i prywatne. to cudowny człowiek a przede wszystkim lekarz. stawia trafne diagnozy. dobiera leki tak, aby antybiotyk zastosować w ostateczności. gorąco polecam

Lekarz z powołania.Interesuje się i opiekuje się swoimi pacjentami. Ma stały kontakt z dzieckiem chorym poprzez prywatną komórkę. Jest po prostu lekarzem z powiłania, a dziecko ja uwielbia. Jest w jego oczach autorytetem.