dr n. med. Ewa Purska

Neurolog

3,7

Pani doktor zna się na swoim fachu, jak mało kto. Nie leczy lekami reklamowanymi przez przedstawicieli farmaceutycznych, nie zbiera u nich punktów na żadne wyjazdy. Zawsze da pacjentowi dużo czasu (stąd duże opóźnienia). wie jak zamienic leki lub z nich zrezygnowac bez szkody dla pacjenta. Bardzo dużo jej zawdzieczam.

Pani doktór zaleciła mi przyjmowanie trzykrotnie większą dawkę Neurotopu niż jest dopuszczalna. Doszło do zatrucia lekiem . Hospitalizowano mnie.

lekarz z powołania bardzo sympatyczna w porównaniu z neurochirurgiem Podgórskim złota babka polecam wszystkim