lekarz Ewa Rabiej

Pediatra

1,7

Bardzo nie uprzejmy lekarz. Rodziców traktuje z góry, zupełnie nie potrzebnie, gdyż nikt tak dobrze jak my rodzice nie zna naszych dzieci . Brak jej przenikliwosci i choćby chwili refleksji nad nietypowymi objawami. Leczy "Z metra" wszystkich na to samo i jedną miarą. Rozumiem, że diagnostyka to ciężka dziedzina ale takich lekarzy jak ona zupełnie spokojnie mogą zastąpić aparaty analityczne, które w zależności od wyników krwi i moczu "wypluja kwitek leczenie" nie zwracając uwagi ani na pacjenta i to co mówią rodzice.

Bardzo kompetentna i dokładna. Długi wywiad i dokładne badanie pozwoliło dopasować właściwe lekarstwa.Wcześniej cztery tygodnie różnych antybiotyków nie dawały rezultatu.

Arogancka, nie miła,opryskliwa, dziecko z gorączka osłabione płaczliwe a lekarka stwierdziła ,że rozpieszczone i przez to zbadać nie można. Zaleciła dożylne nawodnienie po którym poprosiłam o przerwę w podawaniu kroplówki bo twarz dziecka cała była obrzeknięta i na pewno było już przewodnione.