lekarz Ewa Racicka

Liczba opinii: 1
Średnia ocen:5,0/5
Opinie:1
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0
Dodaj opinię

Opinie pacjentów

Sortuj wg
5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Dr Racicka opiekuje sie córką 5 lat. Córka ze stanu mocno niebezpiecznego, ryzykownego i bardzo uciążliwego dla niej samej i całego otoczenia, przeszła długą drogę. Wczesniej 9 lekarzy wydawało sprzeczne opinie - 4 lekarze w CDZ w Warszawie, dwu prywatnych w centrum, 3 w Szpitalu Mazowieckim (tam wiekszosc na pol etatu i kontakt bardzo utrudniony). Dr Racicka w kazdej sytuacji umiala zachowac usmiech i opanowanie, konkretne rady, powolne kroki, spokój, co było bardzo wazne dla małej pacjentki i rodziców. Swietnie współpracuje zpsychologiem i konsultuje sie z profesorem. Umie odróznić objawy ...

Dr Racicka opiekuje sie córką 5 lat. Córka ze stanu mocno niebezpiecznego, ryzykownego i bardzo uciążliwego dla niej samej i całego otoczenia, przeszła długą drogę. Wczesniej 9 lekarzy wydawało sprzeczne opinie - 4 lekarze w CDZ w Warszawie, dwu prywatnych w centrum, 3 w Szpitalu Mazowieckim (tam wiekszosc na pol etatu i kontakt bardzo utrudniony). Dr Racicka w kazdej sytuacji umiala zachowac usmiech i opanowanie, konkretne rady, powolne kroki, spokój, co było bardzo wazne dla małej pacjentki i rodziców.
Swietnie współpracuje zpsychologiem i konsultuje sie z profesorem. Umie odróznić objawy i nazwać je - gdy córkę bolała głowa, nie odrazu zmieniła leki, najpierw wykluczała inne przyczyny i po badaniach okazało sie, ze przyczyna nie są leki przez nią wypisane, ale kwestia otolaryngologiczna, już rozwiązalismy.
Szpital Mazowiecki zalecił oddać córkę do zamknietego ośrodka 3 lata temu. Dzieki dr Racickiej jest w połowie gimnazjum. Jedyny problem, córka martwi się, że jak skończy 18 lat, straci lekarkę.

WięcejMniej
Dodaj opinię

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza.
Przeczytaj poradnik dodawania opinii.

  • Zaufanie do kompetencji
  • Poświęcony czas
  • Godny polecenia
  • Tłumaczenie choroby i leczenia
  • Kompleksowość podejścia
  • Uprzejmość
Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay statlastseen stat