lekarz Ewa Radecka-Graja

Psychiatra, Psycholog dziecięcy

1,2

Pani bezczelna, nie slucha pacjenta, nie potrafi pomoc oraz sama otwarcie mowi o opiniach dotyczacych pacjenta lub jego problemow, niewazne czy sa zgodne z prawda. TRZYMAJCIE SIE Z DALEKA

Dramat nie lekarz.Nie douczona,gadatliwa,brak empatii,nie słucha zupełnie pacjenta.Szok ,że jeszcze taka osoba ma prawo wykonywania zawodu.

Poczytajcie opinie o tej pani, zanim się do niej wybierzecie. Wizyta u tej pani to strata czasu, pieniędzy (ja zapłaciłam za wizytę 150zł) i nerwów. Pani podczas wizyty zadaje pytania, na które odpowiedzi już zna. Często nie słucha odpowiedzi i zadaje te same pytania ponownie (u nas 3x to samo pytanie raz za razem). Odpowiedzi, które nie pasują do jej wizji pacjenta ignoruje lub wyśmiewa. Podważa opinie oraz diagnozy innych lekarzy, w tym także specjalistów spoza psychiatrii. Niestety podczas wizyty można też otrzymać różne porady wzięcia się w garść (to o depresji), rozmawiania z przyjaciółmi (też o depresji), zjedzenie czekolady nikomu nie zaszkodziło (objadanie się kompulsywne). Dowiedziałam się też, że "na oko" nie wyglądam na depresję, a nerwicę. Nie ma pojęcia o pacjentach z ADHD, z depresją czy innymi zaburzeniami. Rozmawia się z nią wyjątkowo trudno. Podsumowując, wizyta bardziej zaszkodziła niż pomogła. Nigdy więcej do niej nie wrócę. Trzymajcie się z daleka!

Nie wiedziała o wizycie umowionej 3 tygodnie wcześniej. Nie zapoznała się z kartoteką. Po trzech pytaniach na moczenie nocne u dziecka zapisała leki antydepresyjne. To nie jest lekarz.

Dr Radecka-Graja lekarz psychiatra, który przepisuje leki od razu na wszystkie dolegliwości. UWAŻAJCIE leki nie załatwią problemu. Kiedy zapytałam jak działają na organizm odpowiedziała krótko różnie za leży od człowieka. Na razie "poeksperymentujemy" zobaczymy jak zareaguje organizm, a jak pojawia się skutki uboczne będziemy się martwić później.

Nie interesuje ją problem pacjenta i każdy dla niej jest tylko numerem, w zasadzie nie zapytala mnie nawet z jakim problemem przyszlam