Pani Rafalska zajmuje się moim synkiem od momentu narodzin. Zawsze udziela kompleksowych porad, nie ograniczając się tylko do przyczyny wizyty. Cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania i ma świetną pamięć: pamięta historię pacjenta bez patrzenia w kartę. Zdecydowanie polecam.

Do pani Rafalskiej chodziłam przez około 8 lat, jako dziecko. Zawsze była bardzo uprzejma, odpowiadała na wszystkie pytania, poświęcała dużo czasu. Jestem zdumiona, że jest tu tylko jedna opinia o Pani Doktor i to negatywna, bo ja polecam wszystkim panią Rafalską. Ani razu, nie słyszałam, by moja mama żałowała, że do niej chodzimy.

Przy pierwszym spotkaniu "Pani doktor" poleciła mi leki homeopatyczne i zaczęłam się zastanawiam czy przyszłam do lekarza, czy do znachora. Natomiast przy drugiej wizycie zapisała mojemu dziecku maść na oczy, a kiedy posmarowałam nią oczy mojej córce to przeczytałam w ulotce że nie wolno smarować nią powiek i okolic oczu ze względu na możliwość wystąpienia jaskry, bądź zaćmy, a także że lek nie powinien być stosowany u dzieci poniżej drugiego roku życia, podczas gdy moje dziecko ma 9 miesięcy! Zdecydowanie odradzam! Nie jest to człowiek na właściwym miejscu, kobieta powinna ...

Zdecydowanie odradzam! Nie jest to człowiek na właściwym miejscu, kobieta powinna zostać weterynarzem a nie leczyć ludzi, a tym bardziej małe dzieci!! Strach do niej chodzić. Były to na szczęście tylko 2 wizyty z czego ta druga była ostatnia.