Ewa Rafalska

Lekarz rodzinny, Pediatra

3,7
3,7

Pani Rafalska zajmuje się moim synkiem od momentu narodzin. Zawsze udziela kompleksowych porad, nie ograniczając się tylko do przyczyny wizyty. Cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania i ma świetną pamięć: pamięta historię pacjenta bez patrzenia w kartę. Zdecydowanie polecam.

Do pani Rafalskiej chodziłam przez około 8 lat, jako dziecko. Zawsze była bardzo uprzejma, odpowiadała na wszystkie pytania, poświęcała dużo czasu. Jestem zdumiona, że jest tu tylko jedna opinia o Pani Doktor i to negatywna, bo ja polecam wszystkim panią Rafalską. Ani razu, nie słyszałam, by moja mama żałowała, że do niej chodzimy.

Przy pierwszym spotkaniu "Pani doktor" poleciła mi leki homeopatyczne i zaczęłam się zastanawiam czy przyszłam do lekarza, czy do znachora. Natomiast przy drugiej wizycie zapisała mojemu dziecku maść na oczy, a kiedy posmarowałam nią oczy mojej córce to przeczytałam w ulotce że nie wolno smarować nią powiek i okolic oczu ze względu na możliwość wystąpienia jaskry, bądź zaćmy, a także że lek nie powinien być stosowany u dzieci poniżej drugiego roku życia, podczas gdy moje dziecko ma 9 miesięcy! Zdecydowanie odradzam! Nie jest to człowiek na właściwym miejscu, kobieta powinna ...

Zdecydowanie odradzam! Nie jest to człowiek na właściwym miejscu, kobieta powinna zostać weterynarzem a nie leczyć ludzi, a tym bardziej małe dzieci!! Strach do niej chodzić. Były to na szczęście tylko 2 wizyty z czego ta druga była ostatnia.

Wciąż poszukujesz "Lekarz rodzinny Bydgoszcz"?

Karłowicza 22 lok. 11
Bydgoszcz
NZOZ Prywatna Przychodnia Stomatologiczna "ELDENT"
ulica Glinki 81
85-861 Bydgoszcz