lek. dent. Ewa Robaklek. dent. Ewa Robak - zdjęcie profilowe

lek. dent. Ewa Robak

Absolwentka kierunku lekarsko – dentystycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Od momentu uzyskania dyplomu, stale podnosi swoje kwalifikacje na licznych kursach i konferencjach stomatologicznych. Szczególną uwagę skupia na doskonaleniu umiejętności pracy pod mikroskopem, w tym zabiegów z zakresu mikrochirurgii stomatologicznej i periodontologii.

Brała aktywny udział w pracach badawczych Zakładu Stomatologii Dziecięcej WUM dotyczących stanu zdrowia jamy ustnej dzieci w warszawskich przedszkolach, czego wynikiem jest publikacja nagrodzona II-gim miejscem na Warsaw International Medical Congress, której jest współautorką.

W swojej codziennej pracy zajmuje się przede wszystkim endodoncją, czyli leczeniem kanałowym pod mikroskopem, ale także wykonuje zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej i estetycznej, protetyki i chirurgii stomatologicznej.

Pacjentów przyjmuje w języku polskim, angielskim oraz hiszpańskim.

Do Dr trafiłam dzięki rekomendacji znajomych i nie zawiodłam sie. Poprzeczka moich wymagań była postawiona wysoko - szukałam lekarza także dla swoich dzieci. Udało sie. Polecam każdemu, kto szuka profesjonalizmu, zrozumienia pacjenta, rzeczowego i empatycznego podejścia. Ja wrócę i polecę dr Ewę jeszcze niejednokrotnie.

Nie spotkałam lepszego lekarza stomatologa PEŁEN PROFESJONALIZM świetne podejście do pacjenta po prostu SUPER

Dziwię się że jestem pierwszą osobą która zostawia opinię dla Pani doktor. Rzetelna i profesjonalna obsługa. Śmiało mogę polecić, sama również będę korzystała z usług Pani doktor :)