Absolwentka kierunku lekarsko – dentystycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Od momentu uzyskania dyplomu, stale podnosi swoje kwalifikacje na licznych kursach i konferencjach stomatologicznych. Szczególną uwagę skupia na doskonaleniu umiejętności pracy pod mikroskopem, w tym zabiegów z zakresu mikrochirurgii stomatologicznej i periodontologii.

Brała aktywny udział w pracach badawczych Zakładu Stomatologii Dziecięcej WUM dotyczących stanu zdrowia jamy ustnej dzieci w warszawsk...

Do Dr trafiłam dzięki rekomendacji znajomych i nie zawiodłam sie. Poprzeczka moich wymagań była postawiona wysoko - szukałam lekarza także dla swoich dzieci. Udało sie. Polecam każdemu, kto szuka profesjonalizmu, zrozumienia pacjenta, rzeczowego i empatycznego podejścia. Ja wrócę i polecę dr Ewę jeszcze niejednokrotnie.

Dziwię się że jestem pierwszą osobą która zostawia opinię dla Pani doktor. Rzetelna i profesjonalna obsługa. Śmiało mogę polecić, sama również będę korzystała z usług Pani doktor :)

Nie spotkałam lepszego lekarza stomatologa PEŁEN PROFESJONALIZM świetne podejście do pacjenta po prostu SUPER

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Warszawa"?

Dental-Design Jaworska
ul. Nowoursynowska 134