lekarz Ewa Rodziewicz

Pediatra

Wspaniala Pani doktor za dziecka bardzo chorowałam 120 zaszczyków w ciągu roku kiedy moja mama pojechala ze mna do Pani doktor chwycila się za głowę jak można takiemu małemu dziecku tyle zaszczyków podawać i przepisała inne leki.A teraz moja siostra leczy tam swoje dzieci ja dziś ide pierwszy raz ze swoja córą chodziłyśmy wcześniej do innej pani doktor tez bardzo dobrej niby ale wydaje mi się że ona nie potrafi mi pomóc zobaczymy co dziś powie doktor R.

Nie znam lepszego pediatry!!!! Doświadczenie, podejście do dzieci - wszystko na najwyższym poziomie. Panią Dr polecam wszystkim kto ma problemy z chorującymi dziećmi.

Opiekuje się trójką moich dzieci- najstarsza 9 lat- i zawsze skutecznie leczy. Pani doktor leczyła też mnie jako dziecko :) Zawsze mogę też zadzwonić po poradę. Po prostu najlepsza!

Pani doktor uratowała nas - mojego syna z niejednej "opresji" fantastyczny lekarz z super podejściem do dzieci.Należy Jej się order uśmiechu:)) Żeby więcej takich lekarzy było więcej zdrowych dzieci by było...Szczerze POLECAM wszystkim mamom i dzieciom my jesteśmy pacjentami Pani dr 10lat. Ważne:to chyba jedyny lekarz którego znam który za wizytę bierze od czasu do czasu im bardziej dziecko chore tym Pani dr pieniędzy nie chce... "zostawcie je na recepte..."to są słowa Pani dr

Świetny lekarz. Moja mama chodziła tam ze mną i moim bratem jak byliśmy dziećmi, teraz ja chodzę tam z własnym czteromiesięcznym synem. Potrafi rozmawiać, jest miła i kompetentna. Naprawde polecam.

świetny lekarz,uczęszczaliśmy tam z niemowlakiem i do dnia dzisiejszego jak coś sie dzieje odwiedzamy

Bardzo dobry lekarz. Ma świetne podejście do dzieci.

Bardzo dobry lekarz. Ma świetne podejście do dzieci.

fachowa obsługa, dobre porady, miła atmosfera

fachowa obsługa, dobre porady, miła atmosfera

nie zawsze pani doktor pobiera opłatę:)

nie zawsze pani doktor pobiera opłatę:)

swietny specjalista uwielbiamy pania Ewe:)))

swietny specjalista uwielbiamy pania Ewe:)))

Wciąż poszukujesz "Pediatra Wałbrzych"?

Lelewela 4 lok. 5
58-500 Jelenia Góra
Specjalistycna Praktyka Lekarska Ewa Szafrańska
Duracza 3/1
58-309 Wałbrzych
Strzegomskie Centrum Medyczno - Diagnostyczne Sp. z o.o.
ulica Witosa 7
58-150 Strzegom