lekarz Ewa Rodziewicz

Nie znam lepszego pediatry!!!! Doświadczenie, podejście do dzieci - wszystko na najwyższym poziomie. Panią Dr polecam wszystkim kto ma problemy z chorującymi dziećmi.

Opiekuje się trójką moich dzieci- najstarsza 9 lat- i zawsze skutecznie leczy. Pani doktor leczyła też mnie jako dziecko :) Zawsze mogę też zadzwonić po poradę. Po prostu najlepsza!

swietny specjalista uwielbiamy pania Ewe:)))

swietny specjalista uwielbiamy pania Ewe:)))

Bardzo dobry lekarz. Ma świetne podejście do dzieci.

Bardzo dobry lekarz. Ma świetne podejście do dzieci.

Świetny lekarz. Moja mama chodziła tam ze mną i moim bratem jak byliśmy dziećmi, teraz ja chodzę tam z własnym czteromiesięcznym synem. Potrafi rozmawiać, jest miła i kompetentna. Naprawde polecam.

Wspaniala Pani doktor za dziecka bardzo chorowałam 120 zaszczyków w ciągu roku kiedy moja mama pojechala ze mna do Pani doktor chwycila się za głowę jak można takiemu małemu dziecku tyle zaszczyków podawać i przepisała inne leki.A teraz moja siostra leczy tam swoje dzieci ja dziś ide pierwszy raz ze swoja córą chodziłyśmy wcześniej do innej pani doktor tez bardzo dobrej niby ale wydaje mi się że ona nie potrafi mi pomóc zobaczymy co dziś powie doktor R.

nie zawsze pani doktor pobiera opłatę:)

nie zawsze pani doktor pobiera opłatę:)

świetny lekarz,uczęszczaliśmy tam z niemowlakiem i do dnia dzisiejszego jak coś sie dzieje odwiedzamy

fachowa obsługa, dobre porady, miła atmosfera

fachowa obsługa, dobre porady, miła atmosfera

Bardzo dobry pediatra...lecze u Pani Doktor dwoje swoich dzieci jestem zadowolona i nie zmieniła bym Pani Doktor na żadnego innego pediatrę...:)