lekarz Ewa Rogala-Pozowska

Chodzę dużo do lekarzy ale tak przemiłej Pani doktor rzadko można spotkać. Mogłabym długo wymieniać ale napiszę krótko WSPANIAŁA dba o wszystkich bez wyjątku jak matka, miła i bardzo dobry specjalista.

Świetny lekarz polecam! Niezwykle kompetentny i uprzejmy, a to ważne zwłaszcza w przypadku okulisty. Przystępny i swobodny w rozmowie ' O niesamowitej wiedzy .

Bardzo miła i sympatyczna Pani Doktor . W gabinecie nie panuje sztywna atmosfera , wręcz przeciwnie zawsze miło.

Bardzo miła i sympatyczna Pani Doktor . W gabinecie nie panuje
sztywna atmosfera , wręcz przeciwnie zawsze miło.

Pani doktor jest wspaniałym lekarzem! Jest najlepsza okulistom u której byłam. Miła, cierpliwa i uśmiechnięta. Zawsze znajdzie czas, odpowie na każde pytanie i dokładnie wszystko wytłumaczy. Do takiego lekarza aż chce się chodzić. Kiedy wroci nasza doktor?

super fachowiec i człowiek. potrafi zrozumieć potrzeby pacjenta i go pocieszyć. dobre i szybkie skuteczne leczenie.

Bardzo dobra specjalistka. Człowiek bardzo kulturalny - każdego pacjenta traktuje z szacunkiem. Pani doktor posiada ogromną wiedzę medyczną, która wykorzystuje w praktyce. Naprawdę Lekarka godna polecenia! Miła, uprzejma o wspaniałym podejściu do pacjentów.

Miła, uprzejma o wspaniałym podejściu do pacjentów.

Rewelacyjny lekarz oraz człowiek! Polecam!

Rewelacyjny lekarz oraz człowiek! Polecam!

Wysmienita Pani doktór dajaca poczucie bezpieczeństwa wsparte wiedza i podejscien do pacjenta