lekarz Ewa Rogowiecka

Profesjonalne podejście i zaangażowanie sprawiło że czułam się bardzo dobrze zaopiekowana. Pani Doktor naprawdę chciała mi jak najszybciej i jak najlepiej pomóc, i udało jej się to - podczas kilku wizyt połączonych z USG zidentyfikowała problem i podjęła odpowiednie działania. Dodatkowo wizyty przebiegały bez pośpiechu i w przyjemnej atmosferze.

Odradzam dr Ewę Rogowiecką, zwłaszcza przy prowadzeniu ciąży. Zupełnie niezaangażowana podczas wizyty w dolegliwości i różne aspekty związane z ciążą. Odpowiada na pytania zdawkowo i bagatelizuje problemy zdrowotne. W piątym miesiącu ciąży miałam ostry atak rwy kulszowej , miałam problemy z poruszaniem się, a wiem że nie mogłam przyjmować leków na tę dolegliwość takich jak przed ciążą a Pani Doktor uznała, że nic mi nie jest i mogę normalnie pracować, tak jakbym chciała wyciągnąć specjalnie zwolnienie. Dodatkowo pobolewał mnie brzuch, więc Pani doktor zaleciła tylko nospę. Gdybym chciała, wyciągnąć zwolnienie, wiem że jest wielu lekarzy którzy wystawią je bez żadnych wskazań zagrożenia ciąży nawet przed 3 miesiącem ciąży. Pracowałam do 6 tego miesiąca, po czy trafiłam do innego lekarza który kategorycznie nakazał pozostanie w domu do końca ciąży i miał rację po ok 8 miesiąca było zagrożenie przedwczesnym porodem. Raz przeciągnęła jedną z wizyt akurat pacjentki, która była przede mną, w taki sposób że wykorzystała czas mojej wizyty, oczywiście po moim wejściu do gabinetu, wizyta trwała ok 10 minut, z ciągłym patrzeniem się na zegarek. Nie twierdzę, że lekarz musi sobie pogawędzić za każdym razem z pacjentem na wszystkie nurtujące go tematy ale na kilka konkretnie zadanych pytań, dotyczących ruchów dziecka, czy też bóli w podbrzuszu w czasie ciąży wypadałoby odpowiedzieć. Chyba, że głównym źródłem wiedzy kobiet w ciąży ma być tylko i wyłącznie internet, który potrafi niejednokrotnie przestraszyć a nie uspokoić kobietę w ciąży. Stanowczo nie polecam tego lekarza.

trafny diagnosta, kompetentna i przyjazna, krótkie i efektywne leczenie

trafny diagnosta, kompetentna i przyjazna, krótkie i efektywne leczenie

Zdecydowanie nie polecam! Kpiąco-cyniczna baba, zero delikatności. Takich lekarzy nie powinno się dopuszczać do pacjenta.Lekarz takiej specjalnosci powinnien być wyjątkowo upszejmy i delikatny a o tej "Pani" zdecydowanie nie da się tego powiedzieć.

Pani Rogowiecka nie wywarła na mnie dobrego wrażenia, a byłam na 3 wizytach. Jej podejście do pacjenta oceniam jako zrutynizowane, brakowało mi indywidualnego traktowania czy chociażby wyjaśnienia wyników badań. Wizyty są prowadzone z zegarkiem w ręku, co ma swoje plusy, bo nie ma kolejek, ale są i minusy, zwłaszcza wtedy gdy ma się kilka spraw do omówienia (a w trakcie ciąży uzbiera się ich przez miesiąc trochę). gdy wizyta nieco się przedłuża można wyczuć spore zniecierpliwienie u Pani Rogowieckiej.

Pani dr Rogowiecka to najlepszy ginekolog do jakiego trafilam... a bylo ich wielu. Chciałbym zawsze trafiac na tak kompetentnych lekarzy. Obecnie prowadze u Pand dr ciaze - jestem bardzo zadowolona. Szczerze polecam bo takich lekarzy jest mało

Lekarz z szóstym zmysłem. Moja z pozoru prosta ciąża została z dużym wyprzedzeniem odpowiednio zdiagnozowana i pokierowana. SUPER LEKARZ 1000% polecam. Wiedza i kompetencja to główne dewizy.

Urodziłam dwie córki pod opieką Pani Doktor Rogowieckiej i każda ciąża oraz poród (odbywające się przy pełnej obecności Pani Doktor) były dla mnie pięknym, niezapomnianym przeżyciem, pozbawionym obawy o to, że coś pójdzie nie tak (mimo, że skurcze, które miałam od 32 tygodnia każdej ciąży nie były "książkowe"). Żadne badanie nie umknęło uwadze, wszystkie wizyty odbywały się regularnie, wychodziłam po nich spokojna. Kiedy podczas ciąż pojawiły się niepokojące objawy, Pani Doktor dbała o wszystko starannie, nigdy nie miałam poczucia, że jestem zaniedbywana. Dwukrotnie, na chwilę przed tym, kiedy miałam rodzić, Pani Doktor była na wakacjach (bo przecież też ma prawo, prawda?), i nigdy mnie nie zostawiła samej sobie. Na szczęście doczekałam jej powrotu.
Jestem wielką fanką Pani Doktor. To człowiek, który nie musi mówić dużo. Ja się czuję bezpieczna, że taka Doktor jest.

Jest to najlepszy lekarz ginekolog jakiego znam. Prowadziła moją ciążę i mimo moich kłopotów zdrowotnych zadbała by ciąża nie była dla mnie zbyt uciążliwa. Mam zdorwą, śliczną i bardzo mądrą córkę i wiem, że wiele zawdzięczam fachowości doktor Rogowieckiej. Chciałabym by we wszystkich specjalizacjach byli tacy lekarze!