lekarz Ewa Rolle-Matuszny

Moje dziewczynki jak i ja jesteśmy zachwycone Panią doktor - super że jest ktoś do kogo idzie się z przyjemnością , pomimo choroby i złego samopoczucia.

Nie wątpię, że Pani doktor jest wspaniałą osobą, miła uśmiechnięta i w sytuacji kiedy dziecko nie ma problemu ze zdrowiem jest zapewne spełnieniem oczekiwań niejednej mamy. Moje dziecko było leczone przez Panią doktor przez 3 miesiące(każdorazowo wizyta prywatna), w czasie których kilkarotnie przechodził zapalenie uszu i zapalenie oskrzeli. Inhalacje i antybiotyk (przy zapaleniu uszu to konieczność) to były standardy polecane przez Pania doktor. Niewiele czasu poświęciła zdiagnozowaniu powodów nawracających zapaleń. Nie zleciła wykonania jakichkolwiek badań. Leczyła objawy, nie przyczyny. Stwierdziła ze jak wyzdrowieje to damy ribomunyl. Dziś moje dziecko przez takie postępowanie będzie zmuszone poddać się operacji uszu, gdyż na leczenie farmakologiczne jest już za późno.

Od 6,5roku znamy panią dr Matuszny,nasze dziecko chce chodzić tylko do "swojej pani doktor",cieszę się bardzo,że z pierwszą wizytą trafiłam właśnie do Pani dr,ma super podejście do dziecka,wszystko wytłumaczy,a nawet doda wsparcia w sutuacji nie koniecznie związanej z chorobą.Ufamy "naszej pani dr"co naprawdę w dzisiejszych czasach jest na wagę złota

WSPANIAŁY LEKARZ, WSPANIAŁA OSOBA! Od 6 m-cy Pani Doktor opiekuje się moim maleństwem (wizyty kontrolne, szczepienia). Zawsze uśmiechnięta, niezwykłe podejście do dzieciątka, dokładne badania, poświęca nam zawsze dużo czasu mimo, iż wiem że ma pod opieką ogromną liczbę dzieci. Obecnie pracuje w Węgierskiej Górce - przychodnia MEDYK. Gorąco polecam!

Najlepszy pediatra na ŻYWIECCZYŹNIE!!!!!

Najlepszy pediatra na ŻYWIECCZYŹNIE!!!!!