dr n. med. Ewa Rutkowska-Majewska

Nefrolog

Witam rzadko się spotyka lekarza o tak wielkim sercu, zrozumieniu oraz bezinteresownej pomocy. Wszystko wytłumaczone. Pani doktor już na pierwszej wizycie po odczytaniu wyników powiedziała tyle o chorobie nerek i ich przyczynie oraz skutkach, dalszym leczeniu co lekarze po 4 wizytach kilku dniowych w szpitalu. Polecam

Pełny profesjonalizm ze strony Pani Doktor, a przy tym dobry człowiek. U lekarza okazuje się, że także może być miło a nie oschle

Lekarz godny polecenia, pełen profesjonalizm.

Lekarz godny polecenia, pełen profesjonalizm.

Lekarz godny polecenia. Jedyny problem to rzadkie wizyty i odległe terminy kolejnych wizyt, a przecież w chorobach nerek czas jest bardzo istotny....

jak dla mnie wspaniały lekarz.wszystko wytłumaczy powie o chorobie.lekarz godny polecenia.lekarz z powołania.

było to dwukrotne spotkanie z panią doktor na zastępstwie ale teksty w rodzaju proszę mnie nie prosić o receptę czy nie wiem co tu jest napisane chodziło o kartę i wypuszczenie pacjenta bez badania to chyba trochę coś nie tak chciałbym aby to inne osoby sobie przemyślały arkadiusz gil

Dawno nie spotkałam tak wspaniałego lekarza, który jest jednocześnie WSPANIAŁYM CZŁOWIEKIEM! Cieszę się, że trafiłam akurat do Pani doktor. Dziękuję!

Polecam, lekarz naprawde warty polecenie

Polecam, lekarz naprawde warty polecenie

Pani doktor pełna profesjonalizmu i odpowiednich kompetencji. Wzbudza zaufanie poprzez swoją wiedzę z zakresu medycyny jak i poprawia komfort psychiczny pacjenta. Lekarz znający się doskonale na swojej pracy. Polecam !