Wspaniała lekarka, bardzo miła i przede wszystkim bardzo rzeczowa i konkretna. Niczego nie bagatelizuje, odpowie na każde pytanie. Ufam Jej w 100%. Jest moją lekarką od 13lat.

bardzo miła osoba, kompetentna, jeśli są problemy z którymi jako lekarz ma wątpliwości jak postąpić bądź też kończy się jej wiedza jako specjalisty kieruje do innych specjalistów za co bardzo sobie ją cenię, nie wyciąga na siłę pieniędzy od pacjentów którym nie wie jak pomóc, od stałych pacjentów bierze mniej pieniędzy jeśli jest potrzeba na usg kieruje do szpitala za co nie bierze pieniędzy!! można do niej dzwonić na komórkę w razie np wątpliwości w czasie zażywania leków bądź dolegliwości. polecam serdecznie

Pani doktor bardzo miła, delikatna, konkretna i kompetentna. Chodząc do niej czułam się swobodnie. Dla kobiety wizyta u ginekologa powinna właśnie tak wyglądać jak u pani doktor Ewy - zero stresu! Moja ciąża była zagrożona a pani doktor poprowadziła ją tak że wszystko skończyło się szczęślwie

Lekarz z talentem, chodzę do niej od lat ponieważ leczy skutecznie. Minusem jest ogromna liczba pacjentek co wydłuża terminy przyjęć

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Kraków"?

lek. med.
Andrzej Bałasz

USG ginekologiczne
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ARKA
Królowej Jadwigi 15
Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera
Os. Złotej Jesieni 1
Kraków
Medyczne Centrum Diagnostyczno-Terapeutyczne „RUCZAJ”
ul. Kobierzyńska 98

lek. med.