dr hab. n. med. Ewa Sawicka

Chirurg dziecięcy

Pani Dr Sawicka nie operowała mojej córki, ale bardzo nam pomogła. Przed rokiem byłem na wizycie u Pani Dr z moją wówczas 5 miesięczną córką, u której wstępnie zdiagnozowano guz okolicy podżuchwowej. Podjęte przez Panią Dr Sawicką konkretne i szybkie działania (skierowanie nas do IMiD, badania, skierowanie do specjalistów IMiD a następnie skierowanie do Szpitala Dziecięcego w Olsztynie), spowodowały, że moja córka obecnie 17 miesięcy jest całkowicie zdrową i piękną dziewczynką.

P. prof. Ewa Sawicka uratowała życie mojego dziecka z wadami wrodzonymi. O istnieniu jednej z nich nikt nie wiedział, okazało się dopiero podczas operacji. Oczywiście można krytykować podejście do pacjenta, czy uprzejmość (choć w 4 oczy to bardzo serdeczna i ciepła osoba), jednak najważniejszy jest profesjonalizm, umiejętności, doświadczenie dzięki którym ratuje życie noworodkom. Nie zrozumie tego nikt kto nie walczył o życie swojego dziecka. Moja córka jest teraz zdrową dziewczynką :)

Pani Prof operowała naszego synka i jestem oczarowana rezultatem operacji, szybką rekonwalescencją dziecka. Z pozoru wydaje się niedostepna ale w bezposrednim kontakcie jest ciepla osoba i z ufnoscia powierzylismy jej naszego malucha. Jestesmy bardzo wdzieczni za opieke i sprawna operacje. Lekarze w IMiDz sa fantastycznymi fachowcami, szkoda ze warunki na oddziale spartanskie i pielegniarki w wiekszosci nieuprzejme

Nie sposób przejść obojętnie obok niektórych opinii, zwłaszcza tych negatywnych na temat pani doc. E.Sawickiej... Pani doc. nie jest psychologiem i nie w jej gestii leży leczenie dusz pacjentów, zajmuje się chorobami ciała...i robi to nadzwyczaj dobrze, profesjonalnie. Jestem mamą. Moje dziecko było leczone przez panią doc. i nie jestem w stanie wyrazić w słowach wdzięczności za okazaną troskę, leczenie, ale przede wszystkim za uratowanie życia mojego dziecka... Pani doc. trzykrotnie operowała mojego syna i jest świetnym diagnostą. Każda jej diagnoza była w pełni trafiona, wręcz przewidywała następstwa. i za jakiś czas wszystko się potwierdziło.Z każdą niepokojącą mnie rzeczą, objawem mogę zwrócić się do pani doc. i wiem ,że mogę liczyć na radę. Moje dziecko jest pod kontrolą pani doc.i nie wyobrażam sobie innego lekarza, który mógłby zastąpić tę wspaniałą chirurg i cudowną osobę... Pani docent jest wspaniałym specjalistą. Cieszę się, że trafiliśmy na tak wspaniałego lekarza.

Podczas porodu okazało się, że nasze dziecko ma wrodzoną wadę, która wymaga natychmiastowej operacji. Dopiero w IMiD wytłumaczono nam co to jest za wada, jakie są rokowania i jakie operacje musi przejść dziecko. Dzięki temu, że dziecko operowała prof. Sawicka wadę udało się usunąć całkowicie podczas pierwszej operacji i nasze dziecko jest dziś zdrowe.

Z czystym sumieniem mogę polecić teraz już profesor Sawicką! Fakt że Pani Profesor nie owija w bawełnę. O wadzie naszej córki dowiedziałam się już w ciąży. Miała mieć operacje w dniu porodu. Przed porodem profesor opowiedziała o wszystkim co może się stać po operacji. Bardzo dokładnie przedstawiła ryzyko jakie nas czeka. Przez moment myślałam że wolałabym nie wiedzieć.. Jednak dzięki temu byliśmy przygotowani na wszsystko. Operacja przebiegła po minimalnej linii oporu. Bez powikłań. Wyszliśmy do domu po 10 dniach.

Gorące słowa uznania dla takich specjalistów jak pani profesor!. Jajk dobrze, że taka mamy w Polsce. Operowała moją córkę, i wszystko jest dobrze. Super fachowa konkretna taka jak powinna być. Pani profesor dziekujemy

Zupełnie ni zgadzam się z negatywną oceną wystawioną Pni Doktor Sawickiej. Swego czasu uratowała mi ona życie. Faktem jest, że jest osobą wymagającą od ludzi, ale również i od siebie wymaga nie mniej. Operowała mnie w Instytucje Matki i Dziecka,a wypisując ze szpitala zapewniła mnie, że zawsze mogę liczyć na jej pomoc, co z resztą okazało sę prawdą. Szczerze ją polecam, nawet jeśli na pierwszy rzut oka ktoś miałby wątpliwości!!!

Moja córeczka była trzykrotnie operowana przez Panią docent a rezultat jej pracy cieszy nas do dziś. Z całą odpowiedzialnością polecam doc. Sawicką, gdyż jej profesjonalizm i pewna ręka pomogła nam i wielu innym dzieciom. Osobiście nie potrafię wyrazić ogromu wdzięczności jaki czuję wobec Pani docent - zwykła wdzięczność to zbyt mało by wyrazić to co czuję.

Pani profesor uratowała naszą malutką córeczkę!!!

Pani profesor uratowała naszą malutką córeczkę!!!