dr hab. n. med. Ewa Sawicka

Chirurg dziecięcy

Nie sposób przejść obojętnie obok niektórych opinii, zwłaszcza tych negatywnych na temat pani doc. E.Sawickiej... Pani doc. nie jest psychologiem i nie w jej gestii leży leczenie dusz pacjentów, zajmuje się chorobami ciała...i robi to nadzwyczaj dobrze, profesjonalnie. Jestem mamą. Moje dziecko było leczone przez panią doc. i nie jestem w stanie wyrazić w słowach wdzięczności za okazaną troskę, leczenie, ale przede wszystkim za uratowanie życia mojego dziecka... Pani doc. trzykrotnie operowała mojego syna i jest świetnym diagnostą. Każda jej diagnoza była w pełni trafiona, wręcz przewidywała następstwa. i za jakiś czas wszystko się potwierdziło.Z każdą niepokojącą mnie rzeczą, objawem mogę zwrócić się do pani doc. i wiem ,że mogę liczyć na radę. Moje dziecko jest pod kontrolą pani doc.i nie wyobrażam sobie innego lekarza, który mógłby zastąpić tę wspaniałą chirurg i cudowną osobę... Pani docent jest wspaniałym specjalistą. Cieszę się, że trafiliśmy na tak wspaniałego lekarza.

The best Lekarz:)Operacja była 8 lat temu

The best Lekarz:)Operacja była 8 lat temu

Wszystkim nam życzę aby leczyli nas tylko tacy lekarze. Jestem dozgonnie Pani wdzięczna za wspaniałą opieką nad córką.

Mój synek był operowany 3 krotnie przez Panią doc.Jestem bardzo zadowolona gdyż od razu miałam rzetelną informację o stanie mojego synka.szystko jest w porządku,mój synek jest zdrowy.Jest to najlepszy specjalista w Polsce.Bardzo Dziękuję.

Profesjonalna , konkretna ,operowała 5 lat temu mojego syna w IMiDZ, potem bez problemu przyjmowała mnie w nocy na oddziale gdy wpadałam w panikę ,godna polecenia choć przy pierwszym kontakcie może wydawać się niedostępna jest w porządku. Bożena Oleksiak.

Zupełnie ni zgadzam się z negatywną oceną wystawioną Pni Doktor Sawickiej. Swego czasu uratowała mi ona życie. Faktem jest, że jest osobą wymagającą od ludzi, ale również i od siebie wymaga nie mniej. Operowała mnie w Instytucje Matki i Dziecka,a wypisując ze szpitala zapewniła mnie, że zawsze mogę liczyć na jej pomoc, co z resztą okazało sę prawdą. Szczerze ją polecam, nawet jeśli na pierwszy rzut oka ktoś miałby wątpliwości!!!

Moja córeczka była trzykrotnie operowana przez Panią docent a rezultat jej pracy cieszy nas do dziś. Z całą odpowiedzialnością polecam doc. Sawicką, gdyż jej profesjonalizm i pewna ręka pomogła nam i wielu innym dzieciom. Osobiście nie potrafię wyrazić ogromu wdzięczności jaki czuję wobec Pani docent - zwykła wdzięczność to zbyt mało by wyrazić to co czuję.

Pani doc. Sawicka to wspaniały chirurg. Profesjonalnie podchodzi do tematu. Jest kompetentna. Wzbudza ogromne zaufanie - tłumaczy chorobę i metody jej leczenia. Operowała nam synka i jest po prostu świetna. Zabieg odbył się w Instytucie Matki i Dziecka.