dr n. med. Ewa Schaeffer

Psychiatra

dr nauk med. Specjalista psychiatra, 20 lat pracy w zawodzie psychiatry, od 4 lat kierownik oddziału ogólnopsychiatrycznego w I Klinice Instytutu Psychiatrii i Neurologii. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem zaburzeń psychicznych u dorosłych (zaburzeń nastroju, zaburzenia lękowe, schizofrenia, zaburzenia psychiczne w wieku podeszłym).

Bardzo miła ,i sympatyczna Pani doktor .Jestem bardzo zaskoczony po rozmowie z panią lekarz mogę stwierdzić u niej pełen profesjonalizm jak ,i zaangażowanie w to co robi. Najlepsza lekarz z jaką miałem kiedykolwiek możliwość porozmawiać. Wieloletnie doświadczenie świetnie się przekłada na dobieranie leków co niestety większość młodych lekarzy nie umiało mi dobrać l odpowiednich leków dla mnie.Pani Ewa to lekarz godny polecania !!!

Przemiła Pani doktor, konkretna i sympatyczna, skupiła się na moim problemie i rozwiała moje wszystkie obawy co do przyjmowania leków, jestem wdzięczna za otrzymaną pomoc , na pewno wrócę do pani doktor.