lek. dent. Ewa Sękalska

Stomatolog dziecięcy

Przychodzę od lat ze swoimi dziećmi. Pani doktor jest cierpliwa i zawsze uśmiechnięta. Dzieciaki ja uwielbiają

Zdecydowanie polecam. Bardzo dobre podejście do pacjenta. Wizyta w gabinecie to przyjemność: bez bólu, bez stresu........

Zdecydowanie polecam, własnym znajomym poleciłem już osobiście.

Zdecydowanie polecam, własnym znajomym poleciłem już osobiście.

Wizyta prywatna, szybko,tanio i skutecznie. Do tego z usmiechem. Dentysta godny polecenia

Dobry, rzetelny dentysta. Najlepszy dentysta jaki mogę polecić innym dla całej rodziny. Leczy profesjonalnie z zaangażowaniem. Doskonałe podejście do pacjenta. Cierpliwa i ciepła osoba.

Korzystam z porad tego stomatologa regularnie. Godny polecenia.

Korzystam z porad tego stomatologa regularnie. Godny polecenia.

Chodzę do tego lekarza regularnie ze swoją córką od 2006 roku. Sama także się u niej leczę. Gorąco polecam. Stomatolog dla całej rodziny!!!!

Doskonałe podejście do dzieci, nawet przy pierwszej wizycie. Wzbudza zaufanie dziecka i nawiązuje z nim doskonały kontakt. Mój 2 letni synek z uśmiechem wyszedł z gabinetu.... Starsza córka nawet nie zauważyła jak jej zęby zostały wyleczone.