lekarz Ewa Sendela

Lekarz rodzinny, Pediatra

Najlepsza pani doktor pod słońcem ! Od kilku lat moje córki u Niej leczę prywatnie i jeszcze nigdy nie postawiła błędnej diagnozy . Moje dzieci ją uwielbiają ;)

Odnoszę się do wizyty w ramach NFZ. Pani Doktor bardzo nieuprzejma, opryskliwa. Na zadane pytanie ironizuje, nie odpowiada rzeczowo i konkretnie. Brak podpowiedzi, porady. Wydaje się jakby Pani Doktor pracowała za karę, brak empatii i zrozumienia. Nie poświęca czasu na refundowanej wizycie pacjentowi. Nie polecam.

Zdecydowanie nie polecam. Bardzo niemiła, brak szacunku do pacjenta. Brak kompetencji. Przepisała leki, które jeszcze bardziej zaszkodziły dziecku. Potrafi tylko krytykować ale sama nic nie doradzi. Lekarz żenada.

Bardzo polecam Panią Doktor. Najlepszy lekarz jaki jest. Dzięki niej córka przestała bać się lekarza. Zawsze wysłucha i doradzi.

Najlepszy lekarz w okolicy. Uratowala zycie wielu dzieciakom. pozrawiamy pania doktor i zyczymy dalszych sukcesow