lek. dent. Ewa Sieńkowska-Osmoła

Ortodonta

Górny wpis to chyba znajoma doktor, stąd tak b.dobra opinia. Najgorszy lekarz, nie powinna leczyć ludzi.

Górny wpis to chyba znajoma doktor, stąd tak b.dobra opinia.

Najgorszy lekarz, nie powinna leczyć ludzi.

Minęło trzy lat od kiedy zaczęłam leczyć się u tego lekarza, efektu brak to istny koszmar i dramat. Nie polecam !!!

Leczyłam się u tego lekarza ponad rok i niestety, ale efekt po ściągnięciu aparatu to istny dramat, jeden ząb wyżej drugi niżej, na pewno nie w jednej linii zostały przerwy pomiędzy szóstką, a siódemką w górnym łuku po obu stronach (piątki zostały usunięte na polecenie tego lekarza), które ten lekarz poradził mi załatać plombami, a jedna dwójka w górnym łuku, która najbardziej rzuca się w oczy pod takim względem, że jest istotnie dłuższa od innych zębów ten lekarz poradził mi przypiłować. Całe leczenie oceniam tak: 5-10 minut wizyty kontrolne, zero informacji o dalszym leczeniu, zero profesjonalizmu, zero staranności. Pomimo zainwestowania tak dużej kwoty w leczenie i cierpienia lekarz ten nie poczuwał się do obowiązku, aby ten efekt poprawić, uważał, że tak ma być jak jest, czyli powstałe szpary i zęby, które idą do środka, a nie do przodu, dzięki czemu uzyskałam efekt taki, że jak się uśmiecham to ledwo można zobaczyć moje zęby. Ten lekarz nie powinien leczyć, bo nie ma, ani odpowiedniego podejścia to pracy, ani nie prostuje zębów tak, aby Pacjent miał ochotę pochwalić się tym efektem, a co najważniejsze kilku lekarzy tej samej specjalizacji potwierdziło, że wada nie została wyleczona i konieczne będzie ponowne leczenie ortodontyczne. Omijajcie tego lekarza szerokim łukiem! Zapewniam Was, że są o 1000 razy lepsi Specjaliści i stawki za leczenie są podobne, a przede wszystkim im zależy na tym, aby wyprostować zęby tak, aby ich Pacjent był zadowolony i był ich chodzącą wizytówką!