lekarz Ewa Sierakowska-Grottel

Odradzam wszystkim którzy mają zamiar wybrać się na wizytę z małym dzieckiem, Pani doktor zupełnie nie ma podejścia do dzieci (nasz synek 2,5 roku), wszystko robione na siłę, nie zważając na płacz dziecka, dodatkowo nie trafiona diagnoza i bezczelne odzywki do rodziców. Nie polecam, zarówno dziecko jak i my mieliśmy bardzo długo po wizycie traumę.

Polecam Panią doktor wszystkim małym pacjentom. Jest miła, uprzejma, odpowiada na wszystkie pytania. Tłumaczy na czym polega wada/choroba oraz stara się znaleźć najlepsze rozwiązanie.

poświęca dużo czasu pacjentowi, tłumaczy , serdeczna, odpowiada na wszystkie zadawane pytania.