Jesli mialbym wybrac najlepszego lekarza z jakim mialem do czynienia w calym zyciu to z pewnoscia wybor padlby wlasnie na pania doktor. Przede wszystkim podoba mi sie polityka omijania antybiotykow jesli tylko sie da. Brawo

Lekarz taki do rany przyłóż Pani doktor ma rewelacyjne podejście do pacjenta Jest miła z poczuciem humoru Jest lekarzem z powołania , zawsze wszystko dokładnie wytłumaczy fachowo i językiem całkowicie dla pacjenta zrozumiałym a jak trzeba to i narysuje na czym choroba polega :D Jestem z niej absolutnie zadowolony i zawsze do niej pędzę po poradę nigdy się nie zawiodłem a leczę się u niej już kilka lat . Polecam . Krzysztof Ciździelski

Lekarz taki do rany przyłóż
Pani doktor ma rewelacyjne podejście do pacjenta
Jest miła z poczuciem humoru
Polecam .
Krzysztof Ciździelski

Wspaniała lekarka wykazująca się ogromną wiedzą, świetnym podejściem do pacjenta. Niezwykle kompetentna i uprzejma. Można o niej powiedzieć, że jest lekarzem z powołania, a inne osoby tej profesji powinni stawiać ją sobie za wzór.

Po prostu najlepsza Pani Doktor na świecie...Cechuje ją ogromna wiedza i intuicja lekarska.

Super-lekarz!Po wizycie u niej świat staje się jakiś jaśniejszy bo nigdy nie zostawi bez pomocy, ale za palenie potrafi objechać surowym, mamausinym tonem.Preferuje leki naturalne i chce gruntownie wszystko zbadać.POLECAM.

Wspaniały lekarz.Poświęca pacjentowi dużo uwagi i czasu. Uważam, Panią doktor za lekarza z powołaniem.Gdyby wszyscy tak leczyli...

Wciąż poszukujesz "Internista Ostrowiec Świętokrzyski"?

Ośrodek Diagnostyki
11 Listopada 3F