lekarz Ewa Składanowska

Internista, Lekarz medycyny pracy

Pani doktor E. Składanowska leczy mnie już kilkanaście lat. Jest najlepszym z wielkim doświadczeniem lekarzem. Pełna zrozumienia i empatii dla pacjenta. Chylę czoła. Polecam

Polecam

W pełni zgadzam się z opiniami poprzedników. Pani dr. Składanowska to przemiła osoba , którą cechuje b.duża wiedza medyczna , jest przy tym miła , konkretna , poświęca pacjentowi dokładnie tyle czasu ile wymaga sytuacja , służy cennymi wskazówkami - LEKARZ Z POWOŁANIA. 6+.

Jesli mialbym wybrac najlepszego lekarza z jakim mialem do czynienia w calym zyciu to z pewnoscia wybor padlby wlasnie na pania doktor. Przede wszystkim podoba mi sie polityka omijania antybiotykow jesli tylko sie da. Brawo

Po prostu najlepsza Pani Doktor na świecie...Cechuje ją ogromna wiedza i intuicja lekarska.

Wspaniały lekarz.Poświęca pacjentowi dużo uwagi i czasu. Uważam, Panią doktor za lekarza z powołaniem.Gdyby wszyscy tak leczyli...

Wspaniała lekarka wykazująca się ogromną wiedzą, świetnym podejściem do pacjenta. Niezwykle kompetentna i uprzejma. Można o niej powiedzieć, że jest lekarzem z powołania, a inne osoby tej profesji powinni stawiać ją sobie za wzór.

Super-lekarz!Po wizycie u niej świat staje się jakiś jaśniejszy bo nigdy nie zostawi bez pomocy, ale za palenie potrafi objechać surowym, mamausinym tonem.Preferuje leki naturalne i chce gruntownie wszystko zbadać.POLECAM.

Lekarz taki do rany przyłóż Pani doktor ma rewelacyjne podejście do pacjenta Jest miła z poczuciem humoru Jest lekarzem z powołania , zawsze wszystko dokładnie wytłumaczy fachowo i językiem całkowicie dla pacjenta zrozumiałym a jak trzeba to i narysuje na czym choroba polega :D Jestem z niej absolutnie zadowolony i zawsze do niej pędzę po poradę nigdy się nie zawiodłem a leczę się u niej już kilka lat . Polecam . Krzysztof Ciździelski

Lekarz taki do rany przyłóż
Pani doktor ma rewelacyjne podejście do pacjenta
Jest miła z poczuciem humoru
Polecam .
Krzysztof Ciździelski