lekarz Ewa Skrabińska

Lekarz rodzinny, Pediatra

2,6
2,5
2,1

Byłam u pani doktor z synem na kontroli po zapalenu ucha i przyjmowaniu antybiotyku. Szczególnie zależało mi na tym, aby lekarka sprawdziła ucho dziecka specjalnym przyrządem (wziernikowanie ucha). Ku mojemu zaskoczeniu pani doktor powiedziała, że ona jest dzisiaj w innym gabinecie i nie ma sprzętu do badania ucha, więc nie może wykonać tego badania. Według mnie jest to niedopuszczalne, że pediatra przyjmujący na dzieci chore nie miał ze sobą odpowiedniego sprzętu. Poza tym wizyta przebiegła ok, ale bez tego badania była trochę bezsensowna.

Bardzo polecam. Jako jedyna wysłuchała zapalenie płuc u mojej córki. Skuteczna,z dużą cierpliwością i empatią.

Byłem umówiony na teleporadę u Pani Dr Ewy Skrabińskiej w sprawie mojego stanu zdrowia, który niepokoi mnie od kilku dni. Niestety, nie zdążyłem odebrać pierwszego telefonu od Pani Dr Skrabińskiej, co nie wydaje mi się nadzwyczajną przeszkodą w kontakcie. Uważam, że jest to sytuacja całkiem naturalna. Otrzymałem jednak nagraną wiadomość głosową o treści zbliżonej do: "Jest mi przykro, że nie udało nam się skontaktować. Bardzo proszę o umówienie kolejnej wizyty". Byłem w szoku, gdyż naturalnym wydaje mi się, nie zawieszać prób kontaktu po pierwszym bezowocnym telefonie. Pomijam fakt, że nigdy ...

Byłem umówiony na teleporadę u Pani Dr Ewy Skrabińskiej w sprawie mojego stanu zdrowia, który niepokoi mnie od kilku dni. Niestety, nie zdążyłem odebrać pierwszego telefonu od Pani Dr Skrabińskiej, co nie wydaje mi się nadzwyczajną przeszkodą w kontakcie. Uważam, że jest to sytuacja całkiem naturalna. Otrzymałem jednak nagraną wiadomość głosową o treści zbliżonej do: "Jest mi przykro, że nie udało nam się skontaktować. Bardzo proszę o umówienie kolejnej wizyty". Byłem w szoku, gdyż naturalnym wydaje mi się, nie zawieszać prób kontaktu po pierwszym bezowocnym telefonie. Pomijam fakt, że nigdy nie wiadomo w jakim stanie znajduje się pacjent po drugiej stronie. Niemniej, zadzwoniłem na rejestrację, gdzie udało mi się umówić na kolejną teleporadę. Telefon milczał, a ja zaczynałem się martwić. Miałem też świadomość, że Pani Dr Skrabińska jest w gabinecie do godziny 14:00. Dlatego ok. 14:30 zadzwoniłem ponownie na rejestrację, aby upewnić się, czy teleporada jest wciąż możliwa. Od Pań z rejestracji dostałem informację, że w tym samym czasie, w którym ja dzwoniłem, Pani Dr próbowała się dodzwonić do mnie i konsultacja ponownie przepadła (dlatego, że kontaktowałem się z rejestracją przychodni!). W rezultacie nie udało mi się skontaktować z lekarzem.
Sytuacja wydała mi się kuriozalna, bo oznaczało to, że zarówno ja, jak i Pani Dr Skrabińska, próbowaliśmy się ze sobą skontaktować. Ponadto, Pani Dr wciąż była w gabinecie. Mimo tego, odmówiła udzielenia teleporady. Decyzja Pani Dr jest dla mnie niezrozumiała również z innego powodu - jeśli wcześniej planowała wykonanie telefonu do mojej osoby, musiała brać pod uwagę dodatkowy czas, który miałaby pozostać w pracy. Mimo tego, do rozmowy nie doszło.

Pediatra o słabym podejściu do dzieci :( dziecko kilkukrotnie chciało zagaić rozmowę i oswoić się z lekarzem ale Pani Doktor całkowicie dziecko zignorowała - zero uśmiechu czy próby dotarcia do zestresowanego dziecka. W efekcie wizyta koszmar, dziecko badane na siłę. Zdecydowanie nie polecam

Nie polecam pani doktor . Osoba nie uprzejma , w sprawie wysokiego nadciśnienia przez teleporade usłyszałem od tej pani ,, Nie denerwuj się tak Pan '' No Panie Kochany co ja mam panu poradzić '' ... Tele porada trwała 3 minuty. Także odhaczony i dalej .Więc jeśli mamy takie osoby w służbie zdrowia to życzę każdemu sto lat w Zdrowiu

Fatalna lekarka szczególnie w teleporadach. Bardzo zniecierpliwiona. Czas teleporady 5- 6 minut. Pracuje jako lekarz jakby z przymusu.

Polecam panią doktor z całego serca , miła ,uprzejma doradzi w każdej sprawie , zna się na tym co robi! anioł a nie człowiek ! POLECAM

Polecam panią doktor z całego serca , miła ,uprzejma
doradzi w każdej sprawie , zna się na tym co robi! anioł a nie człowiek !
POLECAM

Najgorszy pediatra z jakim miałem styczność. Tragicznie nieuprzejma osoba, która pracuje jako lekarz jakby z przymusu... Odradzam komukolwiek zapisywania się do tej Pani Doktor.

Najgorszy pediatra z jakim miałem styczność.
Tragicznie nieuprzejma osoba, która pracuje jako lekarz jakby z przymusu...
Odradzam komukolwiek zapisywania się do tej Pani Doktor.