lekarz Ewa Skrabińska

2,8
2,4
1,8
2,2

Polecam panią doktor z całego serca , miła ,uprzejma doradzi w każdej sprawie , zna się na tym co robi! anioł a nie człowiek ! POLECAM

Polecam panią doktor z całego serca , miła ,uprzejma
doradzi w każdej sprawie , zna się na tym co robi! anioł a nie człowiek !
POLECAM

Nie polecam pani doktor . Osoba nie uprzejma , w sprawie wysokiego nadciśnienia przez teleporade usłyszałem od tej pani ,, Nie denerwuj się tak Pan '' No Panie Kochany co ja mam panu poradzić '' ... Tele porada trwała 3 minuty. Także odhaczony i dalej .Więc jeśli mamy takie osoby w służbie zdrowia to życzę każdemu sto lat w Zdrowiu

Pediatra o słabym podejściu do dzieci :( dziecko kilkukrotnie chciało zagaić rozmowę i oswoić się z lekarzem ale Pani Doktor całkowicie dziecko zignorowała - zero uśmiechu czy próby dotarcia do zestresowanego dziecka. W efekcie wizyta koszmar, dziecko badane na siłę. Zdecydowanie nie polecam

Fatalna lekarka szczególnie w teleporadach. Bardzo zniecierpliwiona. Czas teleporady 5- 6 minut. Pracuje jako lekarz jakby z przymusu.

Najgorszy pediatra z jakim miałem styczność. Tragicznie nieuprzejma osoba, która pracuje jako lekarz jakby z przymusu... Odradzam komukolwiek zapisywania się do tej Pani Doktor.

Najgorszy pediatra z jakim miałem styczność.
Tragicznie nieuprzejma osoba, która pracuje jako lekarz jakby z przymusu...
Odradzam komukolwiek zapisywania się do tej Pani Doktor.