lekarz Ewa Skwiercz

Chirurg plastyczny

Planowałam powiększenie biustu u dr Skwiercz. Podczas konsultacji pani doktor stwierdziła, że jeśli chcę powiększyć piersi, to muszę poddać się najpierw plastyce, bo bez tego nic nie da się zrobić. Chciała podzielić wszystko na dwa etapy. Pierwszy, plastyka piersi. Kolejny, po roku, powiększenie. Wszystko wyceniła na 30 tysięcy złotych. Na szczęście wybrałam się do innego chirurga, który od razu uznał, że w moim przypadku plastyka piersi jest zupełnie zbędna. Chciałabym ostrzec wszystkich potencjalnych pacjentów Ewy Skwiercz. Ta pani bez powodu chciała narazić pacjenta na podwójny stres, narkozę, ból tylko dla zwiększenia zysku z zabiegu.

zdecydowałam się na operację 7 mcy temu. P.dr bardzo kolorowo opowiadała o operacji,miało być pięknie!! a jest....:( okropnie. piersi z dużą asymetrią, ułożone w różnych kierunkach, na różnych wysokościach. mimo ćwiczeń na basenie i noszenia odpowiedniego stanika , żadnych zmian

Czy mogłaby któraś z Was podać przybliżony koszt powiększania piersi u Pani Doktor w 2012r? wiem,że zależy to od wielu czynników, ale planuje robić piersi u pani doktor w połowie 2013r. i chce się przynajmniej zorientować

Ja już dwa razy poprawiałam swoje ciało u tej p dr. 8 lat temu piersi które następnie przeżyły kolejną ciążę i karmienie i są po prostu boskie........ a kilka dni temu górne powieki, były straszne, mocno opadające, wiszące, opierające się dosłownie na rzęsach, obecnie jestem 3 doby po, i już widzę że jest super, mimo kilku zasinień, lima pod jednym okiem efekt jest spektakularny, już widać że cięcie chowa się w fałdę, czoło zrobiło się gładkie, kształt oka powalający .... jutro zdjęcie szwów i za kilka dni powrót do pracy. Tylko ja wiem jak bardzo pozytywnie pani dr przyczyniła się do zmiany na lepsze mojego życia. Szczerze polecam panią dr Skwiercz

Witam Robiłam u Dr. powiększenie piersi w 2002 roku właśnie w lipcu minęło 10 lat nadal jestem zadowolona z wyglądu moich piersi żadnych problemów ze szczerym sercem polecam mam zamiar wymienić wkładki i zrobię to bez zastanowienia ponownie u Pani Doktor. Pozdrawiam.

Witam

Robiłam dwa lata temu powiększenie piersi. Implanty mocno wyczuwalne po środku w okolicach mostka. Duża blizna pod piersiami nie w miejscu zagięcia tylko widoczna. Dobrze że mąż akceptuje, bo w innym przypadku byłabym skrępowana. Według Pani doktor są idealne i rzeczywiście w staniku, lub koszulce piersi są super. Nie polecam tej lekarki, po zabiegu jedna konsultacja pełna zachwytu i do widzenia.

Ja robiłam piersi u dr.Jestem bardzo zadowolona.Polecam

Ja robiłam piersi u dr.Jestem bardzo zadowolona.Polecam

Ponad rok temu robiłam u dr. Skwiercz plastykę powiek. Po paru miesiącach od operacji zgłaszałam że blizny są bardzo widoczne i robią się dodatkowe nawisy. Pani była zachwycona moim wyglądem i z radością oświadczyła że wszystko jest super a jak coś to poprawimy malutkimi cięciami. Za trzy m-ce poszłam znów na konsultacje, bo nie wiglądałam najlepiej, a Pani doktor z przerażeniem stwierdziła że opadło mi czoło, ale tak się czasem zdarza. Jeśli chodzi o blizny i linie cięcia może poprawić ale oczywiście za nową opłatą. Lekarke poleciła mi znajoma kosmetyczka ...

Lekarke poleciła mi znajoma kosmetyczka która po obejrzeniu moich blizn przyznała że cięcia są za nisko i nie wygląda to profesjonalnie (ale mają taki układ i polecają się nawzajem)

jestem po powiększeniu piersi.mam okropne.za duże.wmawiała mi że będzie dobrze,a jest okropnie.mam 164cm,a rozmiar piersi 75 e do tego od cieżaru opadły mi.

PANI DR.SKWIERCZ BARDZO MI POMOGŁA W MOJEJ CHOROBIE KTÓRA JEST NIE WYLECZALNA SĄ TO TŁUSZCZAKI KTÓRE TYLKO MOŻNA JE USUWAĆ CHIRURGICZNIE PRZESZEDŁEM KILKA ZABIEGÓW I JESTEM BARDZO ZADOWOLONY