lekarz Ewa Skwiercz

Chirurg plastyczny

3,6

Planowałam powiększenie biustu u dr Skwiercz. Podczas konsultacji pani doktor stwierdziła, że jeśli chcę powiększyć piersi, to muszę poddać się najpierw plastyce, bo bez tego nic nie da się zrobić. Chciała podzielić wszystko na dwa etapy. Pierwszy, plastyka piersi. Kolejny, po roku, powiększenie. Wszystko wyceniła na 30 tysięcy złotych. Na szczęście wybrałam się do innego chirurga, który od razu uznał, że w moim przypadku plastyka piersi jest zupełnie zbędna. Chciałabym ostrzec wszystkich potencjalnych pacjentów Ewy Skwiercz. Ta pani bez powodu chciała narazić pacjenta na podwójny stres, narkozę, ból tylko dla zwiększenia zysku z zabiegu.

Ja już dwa razy poprawiałam swoje ciało u tej p dr. 8 lat temu piersi które następnie przeżyły kolejną ciążę i karmienie i są po prostu boskie........ a kilka dni temu górne powieki, były straszne, mocno opadające, wiszące, opierające się dosłownie na rzęsach, obecnie jestem 3 doby po, i już widzę że jest super, mimo kilku zasinień, lima pod jednym okiem efekt jest spektakularny, już widać że cięcie chowa się w fałdę, czoło zrobiło się gładkie, kształt oka powalający .... jutro zdjęcie szwów i za kilka dni powrót do pracy. Tylko ja wiem jak bardzo pozytywnie pani dr przyczyniła się do zmiany na lepsze mojego życia. Szczerze polecam panią dr Skwiercz

5 miesięcy temu poddałam się zabiegowi powiększenia piersi u pani dr. Pani dr jest doskonałym fachowcem - idealny wybór metody (jako jedna z nielicznych chirurgów plastyków stosuje metodę implantacji pod oba mięśnie piersiowe) i idealny dobór implantów. Zabieg przeprowadzony niezwykle fachowo - po zabiegu nie miałam żadnych powikłań. Doskonały kontakt z panią dr - mogłam dzwonić w każdej chwili jeśli mnie coś niepokoiło, a pani dr nigdy mnie nie zbyła, zawsze cierpliwie wysłuchała i wszystko na spokojnie wytłumaczyła. Efekt operacji - rewelacja!!! Jestem zachwycona i jedyne czego żałuję - że ...

z panią dr - mogłam dzwonić w każdej chwili jeśli mnie coś niepokoiło, a pani dr nigdy mnie nie zbyła, zawsze cierpliwie wysłuchała i wszystko na spokojnie wytłumaczyła. Efekt operacji - rewelacja!!! Jestem zachwycona i jedyne czego żałuję - że nie poddałam się takiej operacji dużo wcześniej:). Dr Skwiercz to doskonały, bardzo doświadczony specjalista w dziedzinie chirurgii plastycznej i jednocześnie lekarz z 'sercem na dłoni', niezwykle zaangażowany w sprawy pacjenta! Dla mnie pani dr Skwiercz stanowi wzór lekarza - pod każdym względem!

Bardzo gorąco polecam panią dr!!!

Ponad rok temu robiłam u dr. Skwiercz plastykę powiek. Po paru miesiącach od operacji zgłaszałam że blizny są bardzo widoczne i robią się dodatkowe nawisy. Pani była zachwycona moim wyglądem i z radością oświadczyła że wszystko jest super a jak coś to poprawimy malutkimi cięciami. Za trzy m-ce poszłam znów na konsultacje, bo nie wiglądałam najlepiej, a Pani doktor z przerażeniem stwierdziła że opadło mi czoło, ale tak się czasem zdarza. Jeśli chodzi o blizny i linie cięcia może poprawić ale oczywiście za nową opłatą. Lekarke poleciła mi znajoma kosmetyczka ...

Lekarke poleciła mi znajoma kosmetyczka która po obejrzeniu moich blizn przyznała że cięcia są za nisko i nie wygląda to profesjonalnie (ale mają taki układ i polecają się nawzajem)

zdecydowałam się na operację 7 mcy temu. P.dr bardzo kolorowo opowiadała o operacji,miało być pięknie!! a jest....:( okropnie. piersi z dużą asymetrią, ułożone w różnych kierunkach, na różnych wysokościach. mimo ćwiczeń na basenie i noszenia odpowiedniego stanika , żadnych zmian

Fantastyczny lekarz. Podchodzi do sprawy bardzo profesjonalnie i rzetelnie. Ja miałam przyjemność spotkać panią Ewę w 2008 roku, kiedy zdecydowałam się na zabieg powiększenia piersi. Bardzo się bałam ponieważ na necie można wyczytać mnóstwo artykułów mówiących o powikłaniach po takim zabiegu. Zaryzykowałam. Na pierwsze spotkanie poszłam w strachu. Zostałam miło przyjęta i po kilku minutach rozmowy bardzo się wyluzowałam. Pani Doktor wysłuchała mnie i doradziła, umiała wszystko wytłumaczyć w prosty sposób. Zabieg się udał a piersi są świetne-takie, jakie mi obiecała. W szpitalu zajmowała się mną od początku do końca, ...

Zabieg się udał a piersi są świetne-takie, jakie mi obiecała. W szpitalu zajmowała się mną od początku do końca, wizyty kontrolne są zawsze miłe.
Jestem Pani Skwiercz bardzo wdzięczna i polecam wszystkim Tą miłą i ciepłą lekarz.

Witam Robiłam u Dr. powiększenie piersi w 2002 roku właśnie w lipcu minęło 10 lat nadal jestem zadowolona z wyglądu moich piersi żadnych problemów ze szczerym sercem polecam mam zamiar wymienić wkładki i zrobię to bez zastanowienia ponownie u Pani Doktor. Pozdrawiam.

Witam

Pani doktor jest 100% profesjonalistką. jeśli jesteś tuż przed operacją lub zabiegiem i dalej się boisz (ja tak mialam) szukasz jeszcze "potwierdzenia" lub "sprawdzenia" swojej decyzji to napiszę w ten sposób- byłam i doświadczyłam:) to jest lekarz z charyzmą. pani doktor wcale nie jest taka miła- potrafi "opierdzielic" ale w dobrej sprawie zeby pacjent nie popełnił jakiegoś głupiego błędu. wie co robi ma wiedze i jest asertywna. ps- robilam u niej piersi:)) mam nadzieję że ta opinia pomoże komuś w decyzji. podrawiam

PANI DR.SKWIERCZ BARDZO MI POMOGŁA W MOJEJ CHOROBIE KTÓRA JEST NIE WYLECZALNA SĄ TO TŁUSZCZAKI KTÓRE TYLKO MOŻNA JE USUWAĆ CHIRURGICZNIE PRZESZEDŁEM KILKA ZABIEGÓW I JESTEM BARDZO ZADOWOLONY

Czy mogłaby któraś z Was podać przybliżony koszt powiększania piersi u Pani Doktor w 2012r? wiem,że zależy to od wielu czynników, ale planuje robić piersi u pani doktor w połowie 2013r. i chce się przynajmniej zorientować